Informujemy, że nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies, tzw. ciasteczek. Jednocześnie Lula nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach.  Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności.

Prezent do zakupów 500+ | Darmowa przesyłka kurierem - zawsze! 

Lista produktów wg marki Lovelife

Linia produktów erotycznych Lovelife autorstwa współzałożycieli OhMiBod, Briana i Suki zainspirowana ich 26-letnią miłośną historią.

Lovelife to ukłon w stronę miłości. Wszystko, od kreatywnego opakowania i zabawnego nazewnictwa, po wyrafinowane wzornictwo, zrodziło się z ich uczucia do siebie, ale także z branży, w której działają od wielu lat. Brian i Suki wierzą, że słowa takie jak dzielenie się, odkrywanie, marzenie, uśmiech i przygoda są podstawą każdego udanego związku. 

Pokaż więcej 1 product.
Pokazano 1-1 z 1 pozycji

ZATYCZKA ANALNA/ JAJECZKO DARE CURVED LOVELIFE

Wyznaj miłość samej/samemu sobie z Lovelife by Ohmibod – wielofunkcyjnym korkiem z medycznego silikonu.

Bezszwowa, idealnie gładka budowa koreczka z silikonu medycznego pozwala na zachowanie higieny i bezkonkurencyjny komfort użytkowania.

Lovelife by Ohmibod posiada uchwyt w kształcie słodkiego serduszka – dla estetyki i dla bezpieczeństwa.

Ergonomiczny kształt sprawi przyjemność każdemu użytkownikowi, bez względu na poziom zaawansowania w analnych igraszkach.

99,00 zł Cena

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: