Informujemy, że nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies, tzw. ciasteczek. Jednocześnie Lula nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach.  Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności.

Kupując dowolny produkt w sklepie, majtki Girls Watch Porn My Body, My Rules taniej o 10 zł

Lista produktów wg marki Lora di Carlo

Lora DiCarlo to firma założona w 2017 roku. Ich premierowe urządzenie zostało oparta na doświadczeniu i wytrwałości założycielki i dyrektorki generalnej: Lory Haddock, która swoje gadżety erotyczne tworzy we współpracy z amerykańską uczelnią: Oregon State University's Robotics & Engineering Lab.

Kobieca marka szybko osiągnęła sukces i przyciągnęła międzynarodową uwagę po otrzymaniu prestiżowego wyróżnienia za innowacje w dziedzinie robotyki od Consumer Technology Association. Nagroda została jednak szybko uchylona, a gadżet erotyczny uznany za "niemoralny, obsceniczny, nieprzyzwoity". Wydarzenie zapoczątkowało debatę społeczną na temat równości płci w technice, prawa kobiet do przyjemności, a firma LoraDiCarlo nieustannie jest orędownikiem sprawy zdrowia seksualnego kobiet.

Pokaż więcej 8 produkty.
Pokazano 1-8 z 8 pozycji

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: