Informujemy, że nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies, tzw. ciasteczek. Jednocześnie Lula nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach.  Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności.

Kupując dowolny produkt w sklepie, majtki Girls Watch Porn My Body, My Rules taniej o 10 zł

Lista produktów wg marki Desirables

Marka powołana do życia z potrzeby stworzenia bardziej etycznej alternatywy, odpowiedzialnej i zgodnej z erotyczną i intymną rzeczywistością par, w której mogłaby odnaleźć się założycielka marki i designerka.

"Zawsze wierzyłam, że dobry design może zmienić ludzkie życie, ale nigdy nie sądziłam, że będę miała zaszczyt robić to poprzez moje własne projekty" - Isabelle D.

Desirables to efekt osobistych poszukiwań własnej seksualności i sposobów na urozmaicenia swojego życia erotycznego pewnej designerki, której pasja zaprowadziła ją najpierw na uniwersytet, gdzie przez trzy lata brała udział w projekcie na temat etyki projektanta w branży zabawek erotycznych.

Dramatyczne wyniki badań, wskazujące na niskie standardy etyczne oraz higieniczne wielu producentów, którzy nie czuli odpowiedzialności za konsekwencje użytkowania czasem nawet niebezpiecznych gadżetów erotycznych, doprowadziły do powstania etycznej, celebrującej seksualność marki tworzącej produkty zgodne z filozofią slow sex.

Porcelanowe masażery zachwycają swym kształtem, fakturą oraz naturalnością, która pozwala na zbudowanie prawdziwej i głębokiej relacji ze swoim ciałem, ale także osobami partnerskimi. 

Pokaż więcej 7 produkty.
Pokazano 1-7 z 7 pozycji

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: