Informujemy, że nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies, tzw. ciasteczek. Jednocześnie Lula nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach.  Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności.

Prezent do zakupów 500+ | Darmowa przesyłka kurierem - zawsze! 

Lista produktów wg marki Post Modern Vibes

Post Modern Vibes to nowa marka na sekspozytywnym rynku gadżetów erotycznych! 2020 rok należy do kolorowych wibratorów, bazujących na innowacji, funkcjonalności i miłości do przyjemności!

Harmonia wynikająca ze sprzeczności, wielowymiarowość, nieoczywistość to tylko wycinek filozofii, która przyświecała twórcom marki w stworzeniu tej kolorowej i absolutnie fenomenalnej pod względem designu i funkcjonalności kolekcji gadżetów erotycznych.

Wstań i bądź dumny ze swojej patchworkowej tożsamości! Przyjemność niejedno ma imię, a PMV20 uwielbia każdy jej przejaw i wymiar! Pokaż swoje prawdziwe kolory i kochaj się bezwstydnie!

Pokaż więcej 5 produkty.
Pokazano 1-5 z 5 pozycji

Wibrator Potrójna Stymulacja PMV20 Vice

Chciałabyś od czasu do czasu się rozdwoić? Króliczek PMV20 Vice opanował tę sztukę!

Wibrator Vice potrafi symultanicznie kicać w dwóch norkach i jeszcze romansować z Twoją łechtaczką. To dowód na to, że nadmiar to fikcja! W przypadku przyjemności więcej znaczy lepiej! 

Króliczek z mokrych snów postmodernistek, posiada 3 silniki, 12 ustawień rotacji i 13 funkcji wibracji.

Stymulator łechtaczki, punktu G i anusa marki Postmodern Vibes 2020 zachwyca stylem, kolorystyką i funkcjonalnością.

229,00 zł Cena

WIBRATOR KRÓLICZEK PMV20 COPY DOLPHIN

Robienie sobie dobrze nudnymi zabawkami erotycznymi mija się z celem. Serio! Jak się bawić to po bandzie! Jak się bawić to z kolorowym delfinem... Poznaj wibrator PMV20 Copy Doplhin!   

Kolorowy gadżet erotyczny wprowadzi postnowoczesnego ducha do Twojej sypialni. Copy Dolphin zadba o to, żebyś w zatomizowanym świecie czuła się orgazmicznie

Dłuższy, perfekcyjnie wygięty trzon jest genialny w stymulacji punktu G, a zakończenie w kształcie figlarnego delfina ochoczo pieści łechtaczkę.

Ten morski łobuz posiada aż 3 działające niezależnie silniki. Do wyboru masz 13 rodzajów wibracji i 12 trybów rotacji głównego trzonu. Po prostu WOW!

194,00 zł Cena

WIBRATOR KRÓLICZEK PMV20 META

Kicaj po orgazm z wibratorem króliczkiem PMV20 Meta!   

Kolorowy gadżet erotyczny wprowadzi postnowoczesnego ducha do Twojej sypialni. Meta zadba o to, żebyś w zatomizowanym świecie czuła się orgazmicznie

Dłuższy, perfekcyjnie wygięty trzon jest genialny w stymulacji punktu G, a zakończenie w kształcie figlarnego delfina ochoczo pieści łechtaczkę.

Ten morski łobuz posiada aż 3 działające niezależnie silniki. Do wyboru masz 13 rodzajów wibracji i 12 trybów rotacji głównego trzonu. Po prostu WOW!

194,00 zł Cena

WIBRATOR PUNKTU G I ŁECHTACZKI PMV20 TONE

Wibrator Post Modern Vibes Tone: miłość od pierwszego pchnięcia!

Doskonała, delikatnie zakrzywiona, pełna wdzięku i seksownych falowań konstrukcja wibratora PMV20 Tone, odblokowuje przyjemność płynącą ze stymulacji pochwy od A do Z lub jak wolisz, od A do G! Punktu G rzecz jasna!

Wibrator PMV20 Tone został wyposażony w dwa potężne silniki i oferuje 13 trybów wibracji - odpowiednich na każdy nastrój.

Wisienką na torcie tego projektu jest cudowna kolorystyka i praktyczny uchwyt w postaci pętelki, dzięki któremu manewrowanie wibratorem jest łatwe i intuicyjne w niemalże każdej pozycji!

194,00 zł Cena

MASAŻER RÓŻDŻKA PMV20 BASE

Post Modern Vibes Base jest piękny, potężny, zaskakujący i orgazmiczny. Czy można chcieć więcej?

PMV20 Base to różdżka do masażu zarówno tego erotycznego, jak i relaksacyjnego. Masuj nim łechtaczkę, krocze, sutki oraz kark!

Ruchoma główka, silikonowa powłoczka, ergonomiczny kształt, 11 trybów wibracji i poręczny uchwyt należą do najważniejszych wyróżników nowoczesnego gadżetu erotycznego.

100% wodoodporności sprawia, że Post Modern Vibes Base będzie idealnym towarzyszem seksownych kąpieli.

194,00 zł Cena

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: