Informujemy, że nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies, tzw. ciasteczek. Jednocześnie Lula nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach.  Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności.

Darmowa dostawa kurierem | Niespodzianka do zakupów 500+

Lista produktów wg marki Ohnut

OH NUT to marka powstała z potrzeby niesienia kobietom pomocy w nawiązaniu bliskości - bezpolesnej, zdrowej i pełnej.

Dzięki pierścieniom OHNUT Ty i Twój partner możecie skoncentrować się na tym, co ważne - na komforcie, przyjemności i połączeniu. Ohnut to intymny zestaw elastycznych pierścieni, które łączą się ze sobą i pozwalają dostosować głębokość penetracji do Waszych potrzeb.

Pokaż więcej 1 product.
Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Bufor Głębokości Penetracji Ohnut

Tego jeszcze nie było! Designerski i elegancki sposób na zminimalizowanie dyskomfortu podczas seksu i ćwiczenie mięśni Kegla w tym samym czasie! Poznaj innowacyjny Ohnut Set of 4!

Gadżet wykonany z elastycznego, rozciągliwego i miękkiego materiału zatwierdzonego przez FDA. Dopasowuje się bez problemu do Twojej anatomii i jest niewyczuwalny dla partnera podczas seksu.

Ohnut pozwala zmniejszyć bolesność podczas penetracji, wynikającą najczęściej z endometriozy, ale także wielu innych powodów.

Dzięki temu, że nie będziesz musiała martwić się o bolesność stosunku, Ohnut pozwoli Tobie i partnerowi skupić się na tym, co najważniejsze: bliskości, przyjemności i orgazmicznej zabawie.

199,00 zł Cena

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: