Informujemy, że nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies, tzw. ciasteczek. Jednocześnie Lula nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach.  Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności.

Sprawdź nasze PROMOCJE | Darmowa przesyłka kurierem - zawsze! | Niespodzianka do zakupów 500+

Lista produktów wg marki Rhythm by Kamasutra

Dlaczego powstała marka Rythm by Kamasutra? Cel był namiętny, ale prosty - być antytezą niezgody, pomagając kochankom tworzyć radosne doświadczenia intymności. Poprzez dawanie i otrzymywanie miłości jesteśmy zdrowsi fizycznie i emocjonalnie, a świat staje się lepszy.

Kamasutra to marka znana przede wszystkim z cudownych olejków do masażu i lubrykantów, która od lat 60. wciąż się rozwija, dostarczając nowych produktów. Rhythm by Kamasutra to linia gadżetów erotycznych, która jest dopełnieniem dotychczasowej działalności twórców marki. Z lokalnego biznesu przemieniła się w cudownie prosperujące przedsiębiorstwo o zasięgu międzynarodowym. 

Pokaż więcej 1 product.
Pokazano 1-1 z 1 pozycji

WIBRATOR I MASAŻER ŁECHTACZKI CHARI RHYTHM BY KAMASUTRA

OH MY BUGS! Czy widzieliście już TEGO króliczka?! Dwa napędzające go silniki sprawią, że poznacie prawdziwie dziką stronę jego natury!

Dwa nowoczesne silniki po jednym w każdym króliczym uszku i jeden w podstawie pozwalają za każdym razem osiągnąć taki orgazm, jak lubisz – i w wersji mono, i stereo. Siedem przyjemnych rytmów wibracji do wyboru to wystarczająco sporo, żeby na dobre zapomnieć o nudzie.

Jeśli dodać do tego podwójną końcówkę, która potrafi znacznie więcej, niż tylko czule otulać łechtaczkę, nie pomyślisz już nigdy więcej o innej zabawce.

Materiały, z których z najwyższą starannością wykonano zabawkę to plastik ABS i powłoka z silikonu klasy medycznej. Są hipoalergiczne, bezpieczny w użytku nawet w przypadku osób o skórze skłonnej do alergii i podrażnień.

375,00 zł Cena

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: