Informujemy, że nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies, tzw. ciasteczek. Jednocześnie Lula nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach.  Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności.

Prezent do zakupów 500+ | Darmowa przesyłka kurierem - zawsze! 

Lista produktów wg marki BlowYo

BlowYo to marka oferująca kolekcję nowoczesnych strokerów z ultraelastycznego, rozciągliwego materiału, służących do intensyfikowania męskiej przyjemności. 

Za wyjątkowe wrażenie odpowiada specjalnie zaprojektowana tekstura z falami lub bąbelkami, które dosłownie wciągają Twojego penisa w wir zmysłowej przyjemności. BlowYo można używać także w parze, dla spotęgowania doznań płynących z miłości francuskiej. Te zabawki są wielokrotnego użytku – możesz je umyć po zabawie i przechowywać w dyskretnym etui.

Pokaż więcej 5 produkty.
Pokazano 1-5 z 5 pozycji

MASTURBATOR BLOWYO SWIRL MASCULINO

Masturbator BlowYo w wersji Sensation Swirl ze specjalną konstrukcją wewnątrz rękawa zapewni ci dodatkowe wrażenia podczas masturbacji.

Używanie masturbatora BlowYo w wersji Sensation Swirl do złudzenia przypomina pieszczoty oralne. Specjalnie zakręcona konstrukcja wewnątrz rękawa dodaje wrażenia ssania.Przekręcaj rękaw podczas całej akcji, żeby dodatkowo wzmocnić wrażenia.

BlowYo Sensation Swirl powstał z nowoczesnego, elastycznego tworzywa TPE. Dwa solidne pierścienie na końcu miękkiego rękawa zmienią sesję sam na sam w prawdziwie męską przygodę.

Masturbator może służyć do samodzielnej stymulacji lub do urozmaicenia seksu oralnego z partnerem/partnerką.

105,00 zł Cena

PUDER DO PIELĘGNACJI MASTURBATORÓW BLOWYO

Odświeżający produkt w formie zasypki utrzyma w odpowiednie kondycji Twoje ulubione masturbatory BlowYo.

Puder odświeżający przedłuży żywotność masturbatora, dbając o jego miękkość i subtelność. 

Jeśli chcesz cieszyć się swoją ukochaną zabawką jeszcze dłużej, zadbaj o nią ze specjalnym środkiem pielęgnującym BlowYo.

Twój penis z pewnością będzie Ci za to wdzięczny!

45,00 zł Cena

MASTURBATOR BLOWYOU INTENSE TICKLERS

Masturbator BlowYo Intense Ticklers posiada innowacyjną konstrukcję z wypustkami, które spotęgują odczucia podczas masturbacji.

Używanie masturbatora BlowYo w wersji Intense Ticklers to niemal jak zmysłowy, wilgotny seks oralny.

BlowYo  Intense Ticklers powstał z nowoczesnego, elastycznego tworzywa TPE z wyjątkową, pełną wypustek teksturą. Składa się z elastycznego rękawa zakończonego dwoma solidnymi pierścieniami.

Masturbator BlowYo  można używać w duecie z partnerką lub partnerem, urozmaicając w ten sposób seks oralny, bądź w rozkosznych, samotnych sesjach.

105,00 zł Cena

MASTURBATOR BLOWYO ULTIMATE BUBBLE

Zapnij pasy i szykuj się na jazdę bez trzymanki! Masturbator BlowYo w wersji Ultimate Bubble ze specjalnymi wypustkami pozwoli ci na masturbację z dodatkowymi wrażeniami. 

Nowoczesny masturbator Ultimate Bubble posiada szereg specjalnych wypustek, które podczas masturbacji będą przypominały język, otaczający twojego penisa.

BlowYo Ultimate Bubble wyprodukowany jest ze specjalnego, rozciągliwego materiału, który subtelnie otoczy twojego penisa dwoma pierścieniami, dopasowując się do jego kształtu i rozmiaru.

Ten gadżet możesz używać w celu samodzielnej stymulacji albo do urozmaicenia seksu oralnego.

105,00 zł Cena

MASTURBATOR BLOWYO EXTREME WAVE

Dobra masturbacja nie jest zła, co chłopaki? Zwłaszcza jeśli do złudzenia przypomina seks oralny...

Nowoczesny masturbator BlowYo w wersji Extreme Wave zapewni Ci dodatkowe wrażenia podczas masturbacji, dzięki specjalnej konstrukcji wewnątrz elastycznego rękawa. Zabawa z BlowYo do złudzenia przypomina miłość francuską i zapewnia podniecające wrażenie ssania.

Lubisz intensywne doznania? Dwa solidne pierścienie na końcu miękkiego rękawa zmienią sesję sam na sam w prawdziwą przygodę. Rękaw możesz podkręcać podczas całej akcji, żeby ekstremalnie podkręcić atmosferę. 

Masturbator może służyć do samodzielnej stymulacji lub do urozmaicenia seksu oralnego z partnerem/partnerką.

105,00 zł Cena

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: