Informujemy, że nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies, tzw. ciasteczek. Jednocześnie Lula nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach.  Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności.

-10% na akcesoria LGBTQIA - hasło: LOVEUMAX | -10% na FemmeFunn Booster Bullet - hasło: #funlovers

Lista produktów wg marki Lovense

Lovense to marka z Hongkongu, która od 2009 roku pomaga klientom na całym świecie przeżywać przyjemność tak, jak lubią, czyli w najlepszym stylu. Topowe wibratory i masażery, zabawki sterowane za pomocą Bluetooth to kwintesencja nowoczesnego podejścia do świata erotyki.

Lovense to marka założona w 2009 roku w Hongkongu. W ciągu prawie 10 lat sprzedała miliony erotycznych zabawek zadowolonym klientom z całego świata. Kiedy przeżyjesz z nimi najlepsze orgazmy, jeszcze chętniej do nich wrócisz, a twoim celem stanie się przetestowanie wszystkich gadżetów z oferty Lovense. Potraktuj to jak wyzwanie: masz przed sobą świat nowoczesnych, sterowanych za pomocą Bluetooth i WI-FI wibratorów, osobistych masażerów, korków analnych. Korzystaj z nich samodzielnie albo w parze, również na odległość.

Pokaż więcej 5 produkty.
Pokazano 1-5 z 5 pozycji

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: