Informujemy, że nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies, tzw. ciasteczek. Jednocześnie Lula nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach.  Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności.

Szklany korek analny Secret Kisses 3.5" Handblown Glass Plug
  • Szklany korek analny Secret Kisses 3.5" Handblown Glass Plug
  • Szklany korek analny Secret Kisses 3.5" Handblown Glass Plug
  • Szklany korek analny Secret Kisses 3.5" Handblown Glass Plug

Szklany korek analny Secret Kisses 3.5" Handblown Glass Plug

Secret Kisses
149,00 zł
Darmowa wysyłka 24 h

Korek analny Secret Kisses to luksusowe cacuszko, dzięki któremu pieszczoty analne będą jeszcze bardziej ekscytujące! 

Korek analny z kolekcji Secret Kisses jest ręcznie dmuchany z bezpiecznego dla ciała i niezwykle trwałego szkła borokrzemowego najwyższej, dostępnej na rynku jakości.

Idealnie gładki i doskonale wyprofilowany korek analny o okrąglutkim kształcie z ułatwiającą wsunie w Twoją dupeczkę końcówką, oferuje totalne wypełnienie tylnej dziurki. 

Secret Kisses nie boi się zmiany temperatur - możesz go chłodzić w zamrażarce lub ogrzewać w gorącej wodzie. Koniecznie wykorzystaj tę informację podczas orgazmicznych zabaw!

Szklany korek analny Secret Kisses 3.5" Handblown Glass Plug

149,00 zł
Darmowa wysyłka 24 h
Liczba :
Dostawa
Zwrot
Zadaj pytanie

Tylko 1 w magazynie!

W magazynie

OPIS

Korek analny Secret Kisses z wyjątkowo szlachetnej i designerskiej linii otwiera drzwi do świata zachwycających przyjemności analnych!

Szkło borokrzemowe, z którego wykonano korek analny Secret Kisses to materiał nie tylko bezpieczny w kontakcie z wrażliwymi okolicami Twojej pupci, ale także niezwykle przyjemny w dotyku. W dodatku, bardzo łatwo utrzymasz go w czystości - wystarczy umyć go dokładnie pod bieżącą wodą z dodatkiem mydła.

Szklany korek idealnie nadaje się do zabaw temperaturą: wystarczy schłodzić go albo ogrzać, żeby zintensyfikować doznania płynące z analnej stymulacji. To cacuszko daje miłe uczucie wypełnienia. Możesz z niego korzystać solo lub w parze. W połączeniu z pieszczotami penisa lub waginy doświadczysz przyjemności totalnej.

Aplikacja gadżetu jest łatwa i przyjemna - wszystko dzięki pięknemu kształtowi. Pamiętaj, żeby się nie spieszyć. Masuj swój odbyt namiętnie, aż zapragniesz wsunąć zatyczkę analną do pupci.

Stosowanie plugów pobudza do działania mięśnie odbytu, co nie tylko kończy się orgazmem jak trzęsienie ziemi, ale też pozytywnie działa na zachowanie zdrowia intymnego.

Szeroka baza zapewnia bezpieczeństwo i pilnuje, żeby podczas zabawy korek analny pozostał na swoim miejscu – bez przesuwania się czy wysuwania w trakcie akcji, a tym bardziej bez utykania w środku.

Cudowną czarno-złotą kolorystykę możesz potraktować jako dodatkowy stymulant. Zmysł wzroku ma wiele wspólnego z orgazmem! 

Do zabaw szklanym korkiem analnym możesz używać wszystkich rodzajów lubrykantów.

CECHY

Opis

Kolor
Czarno-złoty
Materiał
100% ręcznie dmuchane, najwyższej jakości szkło borokrzemianowe
Wodoodporność
100% wodoodporny
Rozmiar
8,9 cm x 4 cm
Dodatkowe:
Możesz zamrażać i podgrzewać gadżet

Pełnoletność
Zamówienia mogą składać jedynie osoby fizyczne niedokonujące zakupu na cele działalności gospodarczej, które ukończyły 18 lat i nie są pod opieką prawną opiekuna.

Może spodoba Ci się również

Mogą Ci się spodobać:

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: