Informujemy, że nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies, tzw. ciasteczek. Jednocześnie Lula nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach.  Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności.

Akcesoria erotyczne BDSM Guilty Pleasure Gift Set Red
  • Akcesoria erotyczne BDSM Guilty Pleasure Gift Set Red
  • Akcesoria erotyczne BDSM Guilty Pleasure Gift Set Red

Akcesoria erotyczne BDSM Guilty Pleasure Gift Set Red

GUILTY PLEASURE
139,00 zł
Darmowa wysyłka 24 h

Z zestawem prezentowym Guilty Pleasure fascynujący świat BDSM stoi przed Wami otworem...

Pięcioelementowy zestaw BDSM (metalowe kajdanki, maska na oczy, wibrator jajeczko, packa do klapsów i piórko do łaskotek), wychodzi naprzeciw Twoim marzeniom o zasmakowaniu zabaw spod znaku dominacji i uległości.

Daj się aresztować i poddaj się ekscytującym torturom oraz niegrzecznym przyjemnościom. Poczuj delikatne muśnięcia miękkich piórek, doświadcz rozkosznego lania, a następnie spotęguj doznania mocnymi wibracjami!

Czerwony zestaw Guilty Pleasure (w idealnym na święta kolorze) pozwala otworzyć się wzajemnie na partnerskie potrzeby seksualne i wspólne odkrywanie przyjemności oraz granic!

Akcesoria erotyczne BDSM Guilty Pleasure Gift Set Red

139,00 zł
Darmowa wysyłka 24 h
Liczba :
Dostawa
Zwrot
Zadaj pytanie

Tylko 5 w magazynie!

W magazynie

OPIS

Guilty Pleasure, bo niegrzeczne przyjemności smakują najlepiej!

Poddacie się rozkosznym praktykom BDSM z zestawem prezentowym marki Guilty Pleasure, w którym znajdziecie niezbędne elementy do wejścia w kinky grę!

Metalowe kajdanki z 2 kluczami, krótkim łańcuszkiem przymocowanym między nimi i zapięciem umożliwiającym szybkie zapięcie obu elementów na nadgarstkach.

Maska na oczy GP- aksamitnie gładka, czerwona opaska doda tajemnicę i podniecenie. Posiada podwójny, elastyczny pasek, dzięki któremu pasuje na każdą głowę.

Szpicruta GP - rozkoszna packa została wykonana z materiału o wyglądzie skóry, ma aż 5 cm szerokości, dzięki czemu klapsy będą umiarkowanie bolesne, a odczucia rozejdą się po całych pośladkach. Uchwyt o długości 18 cm pozwala wziąć duży zamach.

Miotełka z piórkami - służy do łaskotek, droczenia się i drażnienia ciała partnera lub partnerki.

Wibrator jajeczko - wibrujący pocisk z 10 funkcjami i podłączonym do pilota kabelkiem. Wygodny pilot wymaga 3 baterii AAA, które nie są dołączone do zestawu. Gadżet obsłużysz za pomocą jednego przycisku, który służy do włączania/wyłączania urządzenia i zmiany prędkości drgań. Jajeczko ma długość 5,2 cm i średnicę 2,5 cm.   

Poddaj się grzesznej przyjemności!

CECHY

Opis

Kolor
Czerwony
Materiał
Silikon / ABS / Pióra / Lateks

Pełnoletność
Zamówienia mogą składać jedynie osoby fizyczne niedokonujące zakupu na cele działalności gospodarczej, które ukończyły 18 lat i nie są pod opieką prawną opiekuna.

Może spodoba Ci się również

Mogą Ci się spodobać:

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: