KOREK ANALNY Z TĘCZOWYM OGONEM JEDNOROŻCA UNICORN TAILS NS NOVELTIES

119,00 zł
Darmowa wysyłka 24 h

Wszystkie marzenia są do spełnienia! 
Nawet te, które wydają się być troszeczkę nie z tej ziemi.
 My w Luli kochamy wszystko co freakowe i quuerowe , dlatego mamy zaszczyt oferować Wam coś naprawdę wyjątkowego.

Gadżet idealny dla wszystkich marzycieli, którzy pragną choć na moment stać się… tęczowym konikiem Pony… lub jednorożcem!

UNICORN TAILS to korek analny marki NS Novelties, wyposażony w dłuuugi koński ogon mieniący się wszystkimi barwami tęczy!

Daj się ponieść swojej fantazji i zaczaruj swój świat!

Opis

Przenieś się do świata najskrytszych erotycznych fantazji. Świata, w którym nie ma tabu a jednorożce bezwstydnie hasają po łąkach.

Unicorn Tails Silicone Butt Plug in Rainbow to nie tylko piękny, długi tęczowy ogon. To także super wygodny, bezpieczny dla ciała koreczek analny, wykonany z hipoalergicznego silikonu.

Możesz w nim wygodnie kłusować gdzie tylko dusza zapragnie! Ten gadżet to uciecha tak i dla ducha, jak i dla ciała. Nasycisz nim nie tylko zmysł wzroku, dostarczając sobie i partnerowi/partnerce niezapomnianych wrażeń wizualnych, lecz także wypieścić swoją tylną dziurkę, przygotowując ją na mocniejsze doznania.

Koreczek jest bezpieczny w użytkowaniu nie tylko ze względu na materiał, lecz także dzięki odpowiedniemu zabezpieczeniu, które sprawi, że plug nie wejdzie głębiej do ciała. Płaska końcówka sprawi, że zatrzyma się tam gdzie powinien.

Jego wielkość jest odpowiednia także dla osób początkujących w analnych klimatach.

Szczegóły produktu

Materiał
Silikon, sztuczne włosy
Rozmiar
10.3cm x 3.1cm

Pełnoletność

Zamówienia mogą składać jedynie osoby fizyczne niedokonujące zakupu na cele działalności gospodarczej, które ukończyły 18 lat i nie są pod opieką prawną opiekuna.

Powiązane produkty

(4 inne produkty w tej samej kategorii)

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password