WIBRATOR NA PALEC IPO PICOBONG

190,00 zł
Ilość
Na zamówienie

Ipo to innowacyjny wibrator wsuwany na palec. Dotyk nigdy nie był równie zmysłowy!

Pomysłowa budowa wibratora Ipo od szwedzkiej marki PicoBong by LELO umożliwia wsuwanie zabawki na środkowy lub wskazujący palec, umożliwiając wyjątkowo zmysłową zabawę solo lub w parze.

Konstrukcja wibratora Ipo umożliwia jego zanurzanie do głębokości 1 metra – można więc zabrać go do wanny lub na wakacje na egzotycznej plaży.

Dyskretną, ale zaskakująco silną pracę silnika umożliwia jedna bateria typu AAA.

Opis

Ipo to innowacyjny produkt, typowy dla szwedzkiej marki PicoBong – młodszej siostry kultowego LELO.

Pomysłowy, niewielkich rozmiarów wibrator po prostu wsuwa się na środkowy lub wskazujący palec! Dzięki niemu możesz sprawdzić na sobie, jak zmysłowy może być dotyk!

Pieść swoją łechtaczkę lub inne okolice intymne. Możesz też przyłożyć palec do najczulszych punktów na ciele swojego kochanka albo kochanki. Nie trzeba intensywnej penetracji, żeby z waszych ust wydobył się prawdziwy okrzyk rozkoszy. Konstrukcja Ipo od PicoBong umożliwia jej bezpieczne zanurzanie do głębokości 1 metra. Wyjątkowo cichy, ale mocny akumulator przez dwie godziny zabawy zasila jedna bateria typu AAA.

Włóż na palec nowatorski gadżet od PicoBong podczas gry wstępnej czy orgazmicznych eksperymentów sam na sam i odkryj świat nowych, nieznanych dotąd doznań! W duecie z zabawką Ipo zawsze używaj lubrykantów na bazie wody, które nie zniszczą delikatnej struktury silikonu medycznego, z którego została wyprodukowana zabawka.

Szczegóły produktu

Materiał
Silikon medyczny, plastik ABS
Wodoodporność
Tak
Ładowanie
Za pomocą kabla USB

Pełnoletność

Zamówienia mogą składać jedynie osoby fizyczne niedokonujące zakupu na cele działalności gospodarczej, które ukończyły 18 lat i nie są pod opieką prawną opiekuna.

Masz czas na decyzję

Robiąc zakupy w butiku Luli masz 14 dni na zmianę decyzji od otrzymania swojego zamówienia (Lula dostarcza tylko produkty fabrycznie nowe). Pamiętaj jednak, że ze względu na ochronę zdrowia, zwrotowi podlegają wyłącznie produkty oryginalnie zapakowane i zapieczętowane. Jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu lub produkt nie miał fabrycznie plomby, w trosce o bezpieczeństwo klientów nie możemy przyjąć zwrotu produktu. Nie wyklucza to oczywiście prawa do reklamacji.

Powiązane produkty

(4 inne produkty w tej samej kategorii)

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password