Informujemy, że nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies, tzw. ciasteczek. Jednocześnie Lula nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach.  Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności.

Taśma do krępowania BDSM Fetish Fantasy Pleasure Tape 9 m / sold out
  • Taśma do krępowania BDSM Fetish Fantasy Pleasure Tape 9 m / sold out

Taśma do krępowania BDSM Fetish Fantasy Pleasure Tape 9 m / sold out

Pipedream
36,00 zł

W wielu wypadkach akcesoria stosowane przez środowisko BDSM z daleka przypominają niepozorne wyposażenie majsterkowicza. Z taśmą Fetish Fantasy Pleasure Tape jednak będziecie majsterkować wyłącznie przy swoich ciałach.

Taśma do krępowania ciała w kolorze czerwonym została opracowana tak, żeby umożliwiać kontrolowane i bezpieczne eksperymenty z wiązaniem ciała i zawiązywaniem oczu, a nawet tworzeniem seksownych strojów własnego pomysłu.

Błyszcząca taśma nie lepi się do skóry, włosów, ani do siebie. Dzięki temu, możliwe jest tworzenie najbardziej pomysłowych więzów bez wyrywania włosów i odparzeń na skórze.

Taśmy możesz używać wielokrotnie - nie tylko do krępowania ciała, ale także tworzenia fetyszowych strojów.

Taśma do krępowania BDSM Fetish Fantasy Pleasure Tape 9 m / sold out

36,00 zł
Liczba :
Dostawa
Zwrot
Zadaj pytanie

Tylko 0 w magazynie!

Chwilowy brak produktu

OPIS

Taśma do krępowania ciała w zmysłowym czerwonym kolorze Fetish Fantasy Pleasure Tape nieco przypomina zawartość kuferka małego majsterkowicza, ale ma zdecydowanie ciekawsze zastosowanie. Pozwala popuścić wodze fantazji i zrealizować setki fantazji.

Kochasz BDSM? Chcesz nauczyć się technik bondage? Czujesz potrzebę dominacji lub chcesz poczuć nad sobą władzę? A może po prostu potrzebujesz urozmaicić swoje życie intymne?

Niezależnie, jakie motywacje tobą kierują, sięgnij po rekomendowane przez najbardziej wtajemniczonych akcesoria, takie jak bezpieczna w użyciu taśma Fetish Fantasy Pleasure Tape.

Nie lepi się, umożliwiając tworzenie słodkich więzów wedle własnego pomysłu bez wyrywania włosów i uszkodzeń ciała.

Można ją stosować do krępowania całego ciała, łączenia nóg z rękoma, wiązania oczu bądź do tworzenia seksownych kostiumów w duchu Kink.

Wykonana jest z materiału PVC, bezklejowa, wielokrotnego użytku.

CECHY

piptape

Opis

Kolor
Czerwony
Materiał
PVC
Rozmiar
Długość: 9 m

OPINIE


maj 18, 2021

magia

"Magiczna" taśma, przykleja się tylko do siebie, nie wyrywa włosków. Można krępować łatwo, szybko i przyjemnie!

Pełnoletność
Zamówienia mogą składać jedynie osoby fizyczne niedokonujące zakupu na cele działalności gospodarczej, które ukończyły 18 lat i nie są pod opieką prawną opiekuna.

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: