Informujemy, że nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies, tzw. ciasteczek. Jednocześnie Lula nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach.  Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności.

Taśma BDSM Fetish Fantasy Pleasure Tape

36,00 zł
Darmowa wysyłka 24 h

W wielu wypadkach akcesoria stosowane przez miłośników fetyszy z daleka przypominają niepozorne wyposażenie majsterkowicza. 

Z taśmą Fetish Fantasy Pleasure Tape jednak będziecie majsterkować wyłącznie przy swoich ciałach.

Taśma do krępowania ciała w kolorze czerwonym została opracowana tak, żeby umożliwiać kontrolowane i bezpieczne eksperymenty z wiązaniem ciała i zawiązywaniem oczu, a nawet tworzeniem seksownych strojów własnego pomysłu.

Błyszcząca taśma nie lepi się do skóry i włosów, ale do siebie – jak najbardziej. Dzięki temu możliwe jest tworzenie najbardziej pomysłowych więzów bez wyrywania włosów i odparzeń na skórze.

Taśma BDSM Fetish Fantasy Pleasure Tape

36,00 zł
Darmowa wysyłka 24 h
Liczba :
Dostawa
Zwrot

Tylko 1 w magazynie!

Taśma do krępowania ciała w zmysłowym czerwonym kolorze Fetish Fantasy Pleasure Tape nieco przypomina zawartość kuferka małego majsterkowicza, ale ma zdecydowanie ciekawsze zastosowanie. Pozwala popuścić wodze fantazji i zrealizować setki fantazji.

Kochasz BDSM? Chcesz nauczyć się technik bondage? Czujesz potrzebę dominacji lub chcesz poczuć nad sobą władzę? A może po prostu potrzebujesz urozmaicić swoje życie intymne?

Niezależnie, jakie motywacje tobą kierują, sięgnij po rekomendowane przez najbardziej wtajemniczonych akcesoria, takie jak bezpieczna w użyciu taśma Fetish Fantasy Pleasure Tape.

Nie lepi się ani do skóry, ani do włosów, umożliwia więc tworzenie słodkich więzów wedle własnego pomysłu bez wyrywania włosów i uszkodzeń ciała. Tym bardziej, że do samej siebie taśma lepi się bardzo mocno!

Można ją stosować do krępowania całego ciała, łączenia nóg z rękoma, wiązania oczu bądź do tworzenia seksownych kostiumów w duchu Kinky.

Wykonana jest z materiału PVC, bezklejowa.


Pełnoletność
Zamówienia mogą składać jedynie osoby fizyczne niedokonujące zakupu na cele działalności gospodarczej, które ukończyły 18 lat i nie są pod opieką prawną opiekuna.

piptape

Opis

Kolor
Czerwony
Materiał
PVC, ŻELAZO
Rozmiar
Długość: 9 m
Ten produkt nie ma recenzji!

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: