PLECAK WOREK PUNK BLACK LULA PINK

89,00 zł
Darmowa wysyłka 24 h

OLD PUNKS AND KINKERS NEVER DIE

Wolność, anarchia i seks! Trudno sobie wyobrazić lepsze połączenie. Z tego powodu, Lula stworzyła projekt plecaka bliski jej sercu i punkowo-grungowej estetyki.

Pozornie skromny, wykonany z bawełny, czarny worek na plecy, kryje w środku orgazmicznie różowe, satynowe wnętrze - w końcu róż to flagowy kolor naszej Kosmitki.

Nosiliście na plecakach naszywki z nazwami swoich ulubionych zespołów? Lula z nostalgią odwołuje się do mody sprzed lat! Tylko zamiast napisu „Nirvana”, na plecaku znajdziecie super fajne logo naszej marki.

Opis

Punk nie umrze póki my żyjemy. Nie na na naszej zmianie!

Anarchistyczna dusza Luli, pchnęła ją do stworzenia projektu plecaka, inspirowanego punkową kulturą. W myśl idei „Kinkersi to nowe Punki”.

Plecak worek wpisuje się w styl mody ulicznej. Czarna barwa czyni z niego uniwersalny dodatek do codziennych stylizacji. Plecak możesz zabrać ze sobą do Jarocina czy inny Off Festiwal lub na przejażdżkę rowerem.

Naszywka z motywem figlarnych paluszków i sercem, nadaje plecakowi retro stylu - grafika została zaprojektowana przez ukochanego tatuatora Luli (insta: @hawajetattoo), stanowi symbol automiłości, rozumianej zarówno dosłownie, jak i metaforycznie.

Solidny worek, wykonany jest z odpornej na ścieranie elanobawełny. Dzięki rozszerzanemu spodowi, zdołasz spakować do plecaka wszystko, czego Ci aktualnie trzeba, a wykonane z grubego sznura ramiączka, wszystko „to” udźwigną. 

Plecak został uszyty w Poznaniu. 

Szczegóły produktu

Materiał
Elanobawełniana/satyna
Rozmiar
37x42 cm

Pełnoletność

Zamówienia mogą składać jedynie osoby fizyczne niedokonujące zakupu na cele działalności gospodarczej, które ukończyły 18 lat i nie są pod opieką prawną opiekuna.

Masz czas na decyzję

Robiąc zakupy w butiku Luli masz 14 dni na zmianę decyzji od otrzymania swojego zamówienia (Lula dostarcza tylko produkty fabrycznie nowe). Pamiętaj jednak, że ze względu na ochronę zdrowia, zwrotowi podlegają wyłącznie produkty oryginalnie zapakowane i zapieczętowane. Jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu lub produkt nie miał fabrycznie plomby, w trosce o bezpieczeństwo klientów nie możemy przyjąć zwrotu produktu. Nie wyklucza to oczywiście prawa do reklamacji.

Powiązane produkty

(4 inne produkty w tej samej kategorii)

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password