KOSZULKA UNISEX "SMUCIKOŃ" LULA PINK x JACEK STRAMIK

90,00 zł
Darmowa wysyłka 24 h
Rozmiar
Kolor

Lubicie stand-up? Kojarzycie Jacka Stramika? Jeśli tak, nie smućcie konia i łapcie koszulkę!

Koszulka stworzona dla zwolenników i zwolenniczek twórczości stand-upowej Stramika. Wszyscy, którzy znają tę twórczość, kojarzą słowo "smucikoń", które jak wirus rozniosło się po internetach.

Koszulki typu oversize dostępne są w trzech rozmiarach M, L i XL.

Projekt specjalnie dla Luli stworzyła graficzka i artystka wizualna Rozalia Paszkiewicz.

Opis

Nie smuć konia, smucikoniu pier.olony!

„Smucikoń to jest chyba wyższy poziom metafory” – mówił w swoim programie Kuba Wojewódzki. „Tak, to jest człowiek, który po prostu zastanawia się zbyt mocno chyba nad tym światem, jest trochę filozofem, ale też taki, który zamęcza konia, cały czas gada o swoich depresjach” – potwierdził Jacek Stramik.

Słowo rozpopularyzowane za sprawą działalności stand-upowej i pisarskiej Jacka Stramika zaraża, zostaje, ułatwia nazywanie smucikońskiego stanu i smucikońskiej postawy wobec życia. Teraz obecny jeszcze wyraźniej dzięki wysokiej jakości bawełnianym koszulkom uszytym w Polsce!

Kolaboracja komika i Luli Pink przyniosła projekt autorstwa Rozalii Paszkiewicz, składający się z przedrukowanego podpisu Jacka Stramika „Smucikoń” i urokliwego konia.

Koszulki te wolne są od stereotypów płciowych. Na każdym wyglądają doskonale. Rozmiary są trzy, dostosowane do każdego typu sylwetki. M = S/M, L=M/L, XL= L/XL.

Nie ma co smucić konia…

Szczegóły produktu

Materiał
bawełna 100%
Rozmiar
długość/szerokość: M/51/71 L/56/74 XL/60/78

Recenzje

Ocena 
2019-09-30

kocham smucikonia

wysoka jakość koszulek i nadruku. Unisex dobrze leży na każdej sylwetce :)

  • 0 z 1 osób, uznało tę recenzję za użyteczną
Napisz recenzję

Pełnoletność

Zamówienia mogą składać jedynie osoby fizyczne niedokonujące zakupu na cele działalności gospodarczej, które ukończyły 18 lat i nie są pod opieką prawną opiekuna.

Masz czas na decyzję

Robiąc zakupy w butiku Luli masz 14 dni na zmianę decyzji od otrzymania swojego zamówienia (Lula dostarcza tylko produkty fabrycznie nowe). Pamiętaj jednak, że ze względu na ochronę zdrowia, zwrotowi podlegają wyłącznie produkty oryginalnie zapakowane i zapieczętowane. Jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu lub produkt nie miał fabrycznie plomby, w trosce o bezpieczeństwo klientów nie możemy przyjąć zwrotu produktu. Nie wyklucza to oczywiście prawa do reklamacji.

Powiązane produkty

(4 inne produkty w tej samej kategorii)

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password