KOSZULKA UNISEX "LOVE" LULA PINK x KASIA KURKA

105,00 zł
Darmowa wysyłka 24 h
Rozmiar
Kolor

Kolekcja koszulek LOVE została stworzona po to, aby zmysłowa miłość mogła towarzyszyć Ci gdziekolwiek jesteś lub się wybierasz!

Wysokiej jakości koszulka ze 100% bawełny, uszyta została w Polsce. Uważamy, że GENDER to fikcja, dlatego koszulki są UNISEX. Świetnie w niej wyglądają chłopacy, dziewczyny, osoby - po prostu MY - ludzie.

Koszulki typu oversize dostępne są w trzech rozmiarach M, L i XL.

Kolekcja koszulek jest wyjątkowa, ponieważ stworzona z miłością we współpracy z młodą polską artystką - Katarzyną Kurką.

Opis

Chcesz wyznać miłość? Z koszulką "LOVE" zrobisz to bez słów.

Grafiki autorstwa Katarzyny Kurki ozdobiły wysokiej jakości, uszyte w Polsce ze 100% bawełny koszulki. Sztuka z galerii została przeniesiona do sfery naszej codzienności. Zmysłowe grafiki przypominają o miłości, bliskości i mocy pocałunków.

Subtelnie opowiedziana za pomocą minimalistycznej kreski historia przypomina nam, o tym jak kochać bardziej, mając mniej. Jak wyrazić miłość za pomocą prostych środków przekazu. Delikatny i nieoczywisty sposób na poruszenie tematu wielowymiarowego, o którym trudno jest mówić, a który dotyczy każdego z nas.

Koszulki nie zważają na płeć. Na każdym wyglądają bosko. Rozmiary są trzy, dostosowane są do każdego typu sylwetki. M = S/M, L=M/L, XL= L/XL.

Nasza modelka i jednocześnie autorka grafik do zdjęcia pozowała w koszulce M. 

Specjalnie dla Was - Lula Pink with LOVE!

Szczegóły produktu

Materiał
100% bawełna
Rozmiar
długość/szerokość: M/51/71 L/56/74 XL/60/78

Pełnoletność

Zamówienia mogą składać jedynie osoby fizyczne niedokonujące zakupu na cele działalności gospodarczej, które ukończyły 18 lat i nie są pod opieką prawną opiekuna.

Masz czas na decyzję

Robiąc zakupy w butiku Luli masz 14 dni na zmianę decyzji od otrzymania swojego zamówienia (Lula dostarcza tylko produkty fabrycznie nowe). Pamiętaj jednak, że ze względu na ochronę zdrowia, zwrotowi podlegają wyłącznie produkty oryginalnie zapakowane i zapieczętowane. Jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu lub produkt nie miał fabrycznie plomby, w trosce o bezpieczeństwo klientów nie możemy przyjąć zwrotu produktu. Nie wyklucza to oczywiście prawa do reklamacji.

Powiązane produkty

(4 inne produkty w tej samej kategorii)

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password