TORBA BAWEŁNIANA "LOVE" LULA PINK x KASIA KURKA

39,00 zł
Darmowa wysyłka 24 h
Model

Kolekcja toreb bawełnianych LOVE została stworzona po to, aby zmysłowa miłość mogła towarzyszyć Ci gdziekolwiek jesteś lub się wybierasz!

Wysokiej jakości torba ze 100% bawełny świetnie sprawdza się na zakupach, w podróży czy podczas wizyty na uczelni. 

Dzięki temu, że wyposażona jest w rozszerzane dno, bez problemu zmieścisz do niej laptopa, książki w formacie A4 oraz ulubione gadżety erotyczne.

Kolekcja bawełnianych toreb jest wyjątkowa, ponieważ stworzona we współpracy z młodą polską artystką - Katarzyną Kurką.

 

Opis

Czym jest miłość? Odpowiedź znajdziesz w kolekcji bawełnianych toreb "LOVE".

Grafiki autorstwa Katarzyny Kurki ozdobiły wysokiej jakości, wyprodukowane w Polsce bawełniane torby. Sztuka z galerii została przeniesiona do sfery naszej codzienności.

Zmysłowe, minimalistyczne grafiki będą przypominały o miłości, cielesności oraz związku z naturą podczas zakupów lub wypraw w nieznane.

Kolekcja Love otwiera dialog o miłości do siebie i świata. To intrygująca podróż, w której zmysł wzroku zostaje pobudzony na nowych płaszczyznach. Subtelnie opowiedziana historia o tym jak kochać bardziej, mając mniej. Jak wyrazić siebie za pomocą prostych środków przekazu. Delikatny i nieoczywisty sposób na poruszenie tematu wielowymiarowego, o którym trudno jest mówić, a który dotyczy każdego z nas.

Pamiętajcie; Kochajcie się bezwstydnie!

Szczegóły produktu

Materiał
100% Bawełna Canvas
Rozmiar
38 x 42cm +10cm dno; gramatura: 180 g

Pełnoletność

Zamówienia mogą składać jedynie osoby fizyczne niedokonujące zakupu na cele działalności gospodarczej, które ukończyły 18 lat i nie są pod opieką prawną opiekuna.

Masz czas na decyzję

Robiąc zakupy w butiku Luli masz 14 dni na zmianę decyzji od otrzymania swojego zamówienia (Lula dostarcza tylko produkty fabrycznie nowe). Pamiętaj jednak, że ze względu na ochronę zdrowia, zwrotowi podlegają wyłącznie produkty oryginalnie zapakowane i zapieczętowane. Jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu lub produkt nie miał fabrycznie plomby, w trosce o bezpieczeństwo klientów nie możemy przyjąć zwrotu produktu. Nie wyklucza to oczywiście prawa do reklamacji.

Powiązane produkty

(4 inne produkty w tej samej kategorii)

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password