Informujemy, że nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies, tzw. ciasteczek. Jednocześnie Lula nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach.  Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności.

Darmowa przesyłka kurierem 

KOREK ANALNY I FLOGGER OUCH! SHOTS WHIP BUTT PLUG

129,00 zł

Wahasz się między skórzanym pejczem a kinky korkiem analnym? Teraz możesz mieć oba skarby w jednej zabawce erotycznej: Ouch! - Whip Butt Plug Bonded Leather

Korek analny marki Ouch! wykonany jest ze szkła, ma odpowiednio wyprofilowany kształt i jest idealny do penetracji nawet najwrażliwszej pupy. 

W bazie butt pluga Ouch! osadzone zostały skórzane frędzle, tworzące flogger do spuszczania erotycznego lania.

Możesz zaprowadzić w sypialni porządek na Wasz ulubiony sposób. Najwyższej jakości materiały gwarantują bezpieczeństwo i komfort użytkowania.

KOREK ANALNY I FLOGGER OUCH! SHOTS WHIP BUTT PLUG

129,00 zł
Liczba :
Dostawa
Zwrot

Tylko -1 w magazynie!

Na widok tradycyjnych korków analnych masz ochotę ziewać z nudów? Dobrze, że powstał Ouch! Whip Butt Plug Bonded Leather

Najwyższy poziom wtajemniczenia w analne pieszczoty już za sobą? Aplikacja korka to dla Ciebie "bułka z masłem"? Czas zabawić się ze stylowym butt plugiem w wydaniu 2w1.

Z jednej strony, gadżet erotyczny Ouch! to szklana zatyczka, o idealnie wyprofilowanym, stożkowym kształcie, który wsunie się w Twoją pupę aż miło.

Z drugiej strony, powodujący dreszcze rozkoszny flogger ze skórzanych frędzli, którymi możesz smagać , lać , biczować. chłostać... albo po prostu, romantycznie i delikatnie pieścić ciało.

Gadżetu erotycznego możesz używać w klasyczny sposób i potraktować pejcz jak podniecający ogonek albo złapać plug w rękę i wymierzyć biczem odpowiednią karę.

Dzięki temu, że zatyczkę 2w1 wykonano z najwyższej klasy materiałów, jest ona bezpieczna w kontakcie z wrażliwymi błonami śluzowymi miejsc intymnych. Nie podrażnia, nie uczula, jest pozbawiona potencjalnie niebezpiecznych składników.

Dzięki gładkiej, nieporowatej strukturze, szklany korek analny nie przyjmuje żadnych zapachów i nie gromadzi bakterii.

Po każdym użyciu i przed nim plug należy dokładnie umyć w ciepłej wodzie z mydłem antybakteryjnym lub wyczyścić za pomocą specjalnego środka antybakteryjnego, przeznaczonego do pielęgnacji intymnych akcesoriów.


Pełnoletność
Zamówienia mogą składać jedynie osoby fizyczne niedokonujące zakupu na cele działalności gospodarczej, które ukończyły 18 lat i nie są pod opieką prawną opiekuna.

Opis

Kolor
Transparentny/czarny
Materiał
Szkło/skóra
Ten produkt nie ma recenzji!

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: