KOSZULKA UNISEX "LOVE" LULA PINK x KASIA KURKA

105,00 zł
Darmowa wysyłka 24 h
Rozmiar
Kolor

Kolekcja koszulek LOVE została stworzona po to, aby zmysłowa miłość mogła towarzyszyć Ci gdziekolwiek jesteś lub się wybierasz!

Wysokiej jakości koszulka ze 100% bawełny, uszyta została w Polsce. Uważamy, że GENDER to fikcja, dlatego koszulki są UNISEX. Świetnie w niej wyglądają chłopacy, dziewczyny, osoby - po prostu MY - ludzie.

Koszulki typu oversize dostępne są w trzech rozmiarach M, L i XL.

Kolekcja koszulek jest wyjątkowa, ponieważ stworzona z miłością we współpracy z młodą polską artystką - Katarzyną Kurką.

Opis

Chcesz wyznać miłość? Z koszulką "LOVE" zrobisz to bez słów.

Grafiki autorstwa Katarzyny Kurki ozdobiły wysokiej jakości, uszyte w Polsce ze 100% bawełny koszulki. Sztuka z galerii została przeniesiona do sfery naszej codzienności. Zmysłowe grafiki przypominają o miłości, bliskości i mocy pocałunków.

Subtelnie opowiedziana za pomocą minimalistycznej kreski historia przypomina nam, o tym jak kochać bardziej, mając mniej. Jak wyrazić miłość za pomocą prostych środków przekazu. Delikatny i nieoczywisty sposób na poruszenie tematu wielowymiarowego, o którym trudno jest mówić, a który dotyczy każdego z nas.

Koszulki nie zważają na płeć. Na każdym wyglądają bosko. Rozmiary są trzy, dostosowane są do każdego typu sylwetki. M = S/M, L=M/L, XL= L/XL.

Nasza modelka i jednocześnie autorka grafik do zdjęcia pozowała w koszulce M. 

Specjalnie dla Was - Lula Pink with LOVE!

Szczegóły produktu

Kolor
Biały lub czarny
Materiał
100% bawełna
Rozmiar
długość/szerokość: M/51/71 L/56/74 XL/60/78

Pełnoletność

Zamówienia mogą składać jedynie osoby fizyczne niedokonujące zakupu na cele działalności gospodarczej, które ukończyły 18 lat i nie są pod opieką prawną opiekuna.

Powiązane produkty

(4 inne produkty w tej samej kategorii)

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password