STALOWE MINIMALISTYCZNE DILDO PUNKTU G i P PURE WAND NJOY

473,00 zł
Dostawa w ciągu 5-7 dni
Ilość
Produkt dostępny na zamówienie

Minimalizm w czystej postaci. Pure Wand od njoy to zabawka, która dosłownie trafia w punkt, bez zbędnego kombinowania.

Jesteś gotowy/gotowa na czystą przyjemność? Pobudź swój punkt G lub P z anatomicznie zakrzywioną różdżką Pure Wand od marki njoy. Zakres jej działania jest odpowiednio duży – Ty połóż się wygodnie i korzystaj z uroków relaksującego masażu.

Gadżet ma 200 mm długości i 38 mm w najszerszym punkcie. Jest ultragładki, a chromowana stal z łatwością nagrzewa się pod wpływem temperatury ciała.

Zabawkę można bez problemu wyczyścić w bieżącej wodzie z dodatkiem działającego antybakteryjnie mydła.

Opis

Zakrzywiona anatomicznie różdżka, zakończona z obu stron kulkami o różnej szerokości, wykonana z gładkiego, chromowanego metalu, to kwintesencja minimalistycznego, funkcjonalnego wzornictwa.

Dzięki dużemu zasięgowi działania bez problemu trafi w punkt: G, znajdujący się na tylnej ścianie pochwy bądź jego męski odpowiednik – P. Stymulacja tych sfer gwarantuje nie tylko porządny orgazm, ale też zachowanie zdrowia, a nawet minimalizowanie ryzyka wystąpienia raka prostaty, czyli właśnie punktu P.

Zabawka ma 200 mm długości, większa końcówka ma 38 mm szerokości, mniejsza – 25 mm. Jej konstrukcja sprzyja pewnemu chwytowi reki podczas poszukiwań najkrótszej drogi do ekstatycznego celu.

Pure Wand można dodatkowo ochładzać bądź ogrzewać, gwarantując sobie lub partnerowi niezapomniane doznania. Dzięki gładkiej, nieporowatej powierzchni, Pure Wand nie przyjmuje żadnych zapachów, łatwo też utrzymać go w czystości – wystarczy woda i antybakteryjne mydło.

Siła tkwi w prostocie – poznaj prawdziwe znaczenie tych słów, sięgając po swoją nową różdżkę do spełniania specjalnych życzeń: Pure Wand od njoy.

Szczegóły produktu

Materiał
chromowana stal nierdzewna
Rozmiar
200 mm długości; większa końcówka - 38 mm szerokości, mniejsza – 25 mm
Wodoodporność
100% wodoodporny

Pełnoletność

Zamówienia mogą składać jedynie osoby fizyczne niedokonujące zakupu na cele działalności gospodarczej, które ukończyły 18 lat i nie są pod opieką prawną opiekuna.

Powiązane produkty

(4 inne produkty w tej samej kategorii)

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password