STROKER FEMALE TO MALE FTM PACKER GEAR CALEXOTICS

49,00 zł
Darmowa wysyłka 24 h

Elegancki, wysublimowany i tak prosty, jak tylko można. Designerzy CalExotics zaprojektowali masturbator, uwzględniając potrzeby transmężczyzn. Chłopaku czuj się komfortowo i swobodnie ze swoim ciałem. Kochaj je!

Przed Tobą Packer Gear FTM Stroker: perfekcyjny w każdym calu. Ciasny, gładki i rozciągliwy masturbator zapewni maksymalne wrażenie ssania, podobnie jak w trakcie pieszczot oralnych.

Wewnątrz rozciągliwego, zamkniętego na końcu rękawa znajduje się powierzchnia z wypustkami, które dodatkowo wzmacniają orgazmiczne wrażenia.

Packer Gear FTM Stroker dokładnie otuli Twoją męskość, dostosowując się do jej kształtu i wielkości. Jest miękki, hipoalergiczny, bezpieczny dla wrażliwych stref intymnych.

Opis

Packer Gear FTM Stroker od Cal Exotics to masturbator o eleganckim, oszczędnym designie i wysokiej funkcjonalności. Nic dziwnego – w końcu marka od 1994 roku jest wiodącym producentem rewolucyjnych gadżetów służących przyjemności.

W przypadku Packer Gear FTM Stroker tradycję pogodzono z nowoczesnością i otwartością umysłów. Satysfakcję pozwalają osiągnąć nowoczesne materiały i starannie opracowane, przyjazne dla zróżnicowanej ludzkiej anatomii formy.

Ten elastyczny, zamknięty na końcu rękawek z materiału Pureskin, pozbawionego ftalanów, parabenów czy lateksu w dotyku do złudzenia przypomina prawdziwą skórę. Gdy wsuniesz się do środka poczujesz przyjemne zasysanie, a wewnętrzna faktura z wypustkami do tego wzmacni doznania.

Masturbator Packer Gear FTM Stroker marki CalExotics ma 7 centymetrów długości, można więc dyskretnie go przechowywać i zabierać ze sobą w podróż. Używaj solo lub dziel się z innymi.

Po każdym użyciu i tuż przed dla własnego bezpieczeństwa pamiętaj o starannym umyciu masturbatora za pomocą specjalnego preparatu do czyszczenia zabawek erotycznych bądź w wodzie z dodatkiem antybakteryjnego mydła. Po każdym myciu wysusz dokładnie swoją zabawkę. A potem... funduj sobie realizację mokrych snów w prosty i łatwy sposób!

Szczegóły produktu

Kolor
Czarny
Materiał
PureSkin TPR
Rozmiar
7cm x 5cm

Pełnoletność

Zamówienia mogą składać jedynie osoby fizyczne niedokonujące zakupu na cele działalności gospodarczej, które ukończyły 18 lat i nie są pod opieką prawną opiekuna.

Masz czas na decyzję

Robiąc zakupy w butiku Luli masz 14 dni na zmianę decyzji od otrzymania swojego zamówienia (Lula dostarcza tylko produkty fabrycznie nowe). Pamiętaj jednak, że ze względu na ochronę zdrowia, zwrotowi podlegają wyłącznie produkty oryginalnie zapakowane i zapieczętowane. Jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu lub produkt nie miał fabrycznie plomby, w trosce o bezpieczeństwo klientów nie możemy przyjąć zwrotu produktu. Nie wyklucza to oczywiście prawa do reklamacji.

Powiązane produkty

(4 inne produkty w tej samej kategorii)

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password