Informujemy, że nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies, tzw. ciasteczek. Jednocześnie Lula nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach.  Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności.

nieaktywna_PACKA DO KLAPSÓW SPANKING PADDLE MANARA LOVE TO LOVE

79,00 zł

Sięgnij po packę Paddle Manara marki Love to Love i odkryj prawdziwe znaczenie sformułowania „sztuka miłości”.

Paddle Manara Love to Love to gadżet dla wyjątkowo kreatywnych, dla estetów i wielbicieli przygód. Słowem: dla każdego, kto zagląda do butiku Lula Pink w poszukiwaniu nowych pomysłów.

Packa ze stylowym nadrukiem ma szansę stać się najpiękniejszym obiektem w Twoim seksualnym orężu.

Rysunek na pacce do klapsów inspirowany jest twórczością Milo Manara, włoskiego rysownika i autora erotycznych komiksów.

Z takim przyrządem możesz poczuć się jego bohaterką!

nieaktywna_PACKA DO KLAPSÓW SPANKING PADDLE MANARA LOVE TO LOVE

79,00 zł
Liczba :
Dostawa
Zwrot

Tylko 0 w magazynie!

Paddle Manara marki Love to Love to część kolekcji inspirowanej twórczością Milo Manara, pochodzącego z Włoch rysownika i autora pieprznych komiksów.

Poręczna packa wykonana jest z najwyższą starannością i ozdobiona zmysłowym rysunkiem, przestawiającym kobietę z pupą nastawioną na przyjęcie klapsów.

Dokładnie tak i Wy możecie się zabawić – wymierzajcie sobie zdrową porcję klapsów na zmianę albo poczujcie się dobrze w jednej przyjętej za obopólną zgodą roli.

Czarno-białe akcesorium do erotycznych zabaw stanowi kwintesencję ero-elegancji: subtelnej, podniecającej, zapierającej dech w piersiach ilością możliwych do realizacji scenariuszy.

W jednym z nich możesz zostać dominującą mężczyzn bohaterką erotycznych komiksów włoskiego artysty, w innej – potulną dziewczynką czekającą na zadanie jej słodkiej kary za nieposłuszeństwo.

Czy już wiesz, jaki użytek zrobisz ze swoją packą do klapsów marki Love to Love Paddle Manara?


Pełnoletność
Zamówienia mogą składać jedynie osoby fizyczne niedokonujące zakupu na cele działalności gospodarczej, które ukończyły 18 lat i nie są pod opieką prawną opiekuna.

Opis

Materiał
Winyl
Rozmiar
32 x 5,5 cm
Ten produkt nie ma recenzji!

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: