Informujemy, że nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies, tzw. ciasteczek. Jednocześnie Lula nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach.  Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności.

-10% na produkty z kategorii "wibratory króliczki" hasło: somebunny | Niespodzianka do zakupów 500+

Lubrykant Sliquid Buck Angels T-Lube

69,00 zł
Dostawa w ciągu 5-7 dni

Lubrykant Sliquid T-Lube dla transmężczyzn. Z myślą o długotrwałym komforcie na co dzień, w trakcie seksu lub masturbacji!

Sliquid Buck Angel's T-Lube pełni podwójną funkcję: kosmetyku nawilżającego do codziennego użytku oraz skutecznego lubrykantu do seksu i masturbacji.

Jest to lubrykant na bazie wody, nawilżającego aloesu i odpowiedzialnego za gęstą konsystencję karagenu.

T-Lube nie zawiera parabenów, sztucznych aromatów, siarczanów i jest w 100% wegański.

Lubrykant Sliquid Buck Angels T-Lube

69,00 zł
Dostawa w ciągu 5-7 dni
Liczba :
Dostawa
Zwrot

Tylko -1 w magazynie!

Produkt dostępny na zamówienie

OPIS

Sliquid Buck Angel's T-Lube: pierwszy środek nawilżający dla transmężczyzn do codziennego użytku, seksu i masturbacji!

Stworzony dla tych osób, które zmagają się regularnie lub okresowo z suchością okolic intymnych, spowodowaną terapią testosteronem.

Sliquid T-Lube zapewnia długotrwały i naturalny komfort przez cały dzień, jak i w nocy. Opatentowana mieszanka naturalnych środków nawilżających, w tym karagenu, aloesu i witaminy E, tworzy wrażenie naturalnego nawilżenia organizmu.

Lubrykant, jak wszystkie produkty Sliquid, nie zawiera parabenów, sztucznych aromatów i barwników czy siarczanów. W składzie środka nawilżającego Sliquid Buck Angel's T-Lube nie znajdziesz także gliceryny i glutenu.

Nawilżacz jest w 100% wegański i nie był testowany na zwierzętach. Wygodna w użyciu opakowanie jest w dodatku ekologiczne i może być poddane recyklingowi.

CECHY

Opis

Skład
Purified Water, Plant Cellulose (from Cotton), Carrageenan, Organic Aloe Barbadensis Leaf Juice*, Natural Tocopherols, Organic Cyamopsis (Guar Gum), Potassium Sorbate, Citric Acid
Pojemność
125 ml
Można używać z prezerwatywą
Tak
Można używać z gadżetami erotycznymi
Tak

OPINIE

Ten produkt nie ma recenzji!

Pełnoletność
Zamówienia mogą składać jedynie osoby fizyczne niedokonujące zakupu na cele działalności gospodarczej, które ukończyły 18 lat i nie są pod opieką prawną opiekuna.

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: