Informujemy, że nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies, tzw. ciasteczek. Jednocześnie Lula nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach.  Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności.

Darmowa dostawa kurierem

  • Chwilowy brak produktu
Masturbator do kontroli orgazmu Myhixel TR / sold out
  • Masturbator do kontroli orgazmu Myhixel TR / sold out
  • Masturbator do kontroli orgazmu Myhixel TR / sold out
  • Masturbator do kontroli orgazmu Myhixel TR / sold out
  • Masturbator do kontroli orgazmu Myhixel TR / sold out
  • Masturbator do kontroli orgazmu Myhixel TR / sold out

Masturbator do kontroli orgazmu Myhixel TR / sold out

MyHixel
850,00 zł

Prawdziwa rewolucja seksualna dla mężczyzn zaczyna się od MyHixel

Pionierski projekt, poparty naukowymi i medycznymi rozwiązaniami w zakresie życia seksualnego mężczyzn, stworzony na bazie przełomowych badań o międzynarodowym zasięgu.

MYHIXEL to innowacyjne urządzenie do masturbacji z dedykowaną do gadżetu aplikacją na telefon.

Stań się panem własnych orgazmów! Z masturbatorem MYHIXEL zyskasz pełną kontrolę nad reakcjami swojego ciała.

Masturbator do kontroli orgazmu Myhixel TR / sold out

850,00 zł
Liczba :
Dostawa
Zwrot
Zadaj pytanie

Tylko 0 w magazynie!

Chwilowy brak produktu

OPIS

MyHixel: od dzisiaj przyjemność będzie trwała dłużej

MyHixel to klucz do satysfakcjonującej i świadomej seksualności mężczyzn, którzy chcą decydować o czasie trwania aktywności seksualnej. Dzięki treningowi z masturbatorem możesz nauczyć się określonych umiejętności motorycznych, które poprawią jakość Twojego życia seksualnego. Nawet w najbardziej rozkosznych i namiętnych chwilach, możesz decydować o tym, kiedy nastąpi wytrysk!

Zastanawiasz się czy MyHixel TR to rozwiązanie dla Ciebie? 

  • Chcesz poprawić swoją zdolność do kontrolowania wytrysku, ponieważ nie zawsze możesz nad nim zapanować? 
  • Trudność w kontrolowaniu wytrysku występuje zwykle w określonych sytuacjach, które mogą być związane ze stresem lub lękiem.

MyHixel TR może zainteresować Cię także, jeśli kontrolujesz wytrysk, ale szukasz narzędzia, które pomoże Ci zdobyć nowe umiejętności, dzięki którym będziesz mógł eksplorować nieznane terytoria seksualności solo lub ze swoim partnerem/partnerką.

Odpal aplikację MYHIXEL Play i osiągnij nowy poziom seksualnych umiejętności, dzięki innowacyjnemu programowi ćwiczeń, z spersonalizowanymi wyzwaniami, dostosowanymi do Twoich wyników, potrzeb i w pełni konfigurowalnego profilu. 

Wszystko to odbywa się w łatwym, wygodnym i przyjemnym środowisku aplikacji zainstalowanej na Twoim prywatnym telefonie lub tablecie. MYHIXEL Play jest kompatybilna z systemami iOS i Android i dostępna w języku angielskim, niemieckim, francuskim i hiszpańskim.

Będziesz się dobrze bawić, poprawiając swoją wydajność, kiedykolwiek i gdziekolwiek chcesz. MYHIXEL gwarantuje pełną prywatność, poufność, anonimowość oraz bezpieczeństwo Twoich działań i danych.

Celem programu treningowego jest maksymalne rozwinięcie Twojego potencjału seksualnego, poprzez zdobycie większej pewności siebie oraz naukę samokontroli, opartej na określonym zestawie ćwiczeń, który pozwala nawet na trzykrotne wydłużenie czasu trwania stosunku.

Kobiety mają urządzenia do ćwiczenia mięśni Kegla, dilatory czy wibratory, a co z mężczyznami? MYHIXEL TR daje im narzędzie, którego skuteczność została naukowo udowodniona, pozwala im poprawić sprawność seksualną i przejąć kontrolę nad wytryskiem, a jednocześnie dobrze się bawić!

GŁÓWNE CECH MYHIXEL:

Tło naukowe: Grupa wyspecjalizowanych terapeutów seksualnych i psychologów uczestniczyła zarówno w projektowaniu urządzenia, jak i tworzeniu programu ćwiczeń.

Dyskretny i elegancki: masturbator MYHIXEL został zaprojektowany z dbałością o każdy szczegół i stylowy design. 

Program MYHIXEL TR Play: 4-letnie badania pozwoliły opracować program przez doświadczonych terapeutów seksualnych i psychologów.

Zapomnij o żmudnych instrukcjach: Ćwiczenia mają formę gier online, które służą wyłącznie Twojej przyjemności.

Terapeutyczny system wibracji, całkowicie unikalny na rynku.

Anatomicznie realistyczne wnętrze.

Tryb samonagrzewania, który odwzorowuje temperaturę ciała.

Akumulator litowo-magnetyczny ze złączem USB.

Wykonany z wysokiej jakości, antyalergicznego i nietoksycznego materiału, który nie zawiera ftalanów.

Wodoodporny i łatwy do czyszczenia.

MYHIXEL to więcej niż zabawka erotyczna: innowacyjny design, najnowocześniejsza technologia, wysokiej jakości materiały, ćwiczenia i programy do gier sprawiają, że stanowi kompletne i totalne doświadczenie seksualne.

CECHY

Opis

Kolor
Zielony
Materiał
Elastomer termoplastyczny, ABS, Silikon
Wodoodporność
100% wodoodporny
Ładowanie
Kabel magnetyczny USB
Rozmiar
Długość: 113 mm Szerokość: 113 mm Wysokość: 203 m Średnica: 91 mm
Ten produkt nie ma jeszcze recenzji!

Pełnoletność
Zamówienia mogą składać jedynie osoby fizyczne niedokonujące zakupu na cele działalności gospodarczej, które ukończyły 18 lat i nie są pod opieką prawną opiekuna.

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: