Darmowa przesyłka kurierem | - 10% na produkty LGBTQIA 

MASTURBATOR BLOWYOU INTENSE TICKLERS

105,00 zł
Darmowa wysyłka 24 h

Masturbator BlowYo Intense Ticklers posiada innowacyjną konstrukcję z wypustkami, które spotęgują odczucia podczas masturbacji.

Używanie masturbatora BlowYo w wersji Intense Ticklers to niemal jak zmysłowy, wilgotny seks oralny.

BlowYo  Intense Ticklers powstał z nowoczesnego, elastycznego tworzywa TPE z wyjątkową, pełną wypustek teksturą. Składa się z elastycznego rękawa zakończonego dwoma solidnymi pierścieniami.

Masturbator BlowYo  można używać w duecie z partnerką lub partnerem, urozmaicając w ten sposób seks oralny, bądź w rozkosznych, samotnych sesjach.

MASTURBATOR BLOWYOU INTENSE TICKLERS

105,00 zł
Darmowa wysyłka 24 h
Liczba :
Dostawa
Zwrot

Tylko 1 w magazynie!

Masturbator BlowYo w wersji Intense Ticklers to gadżet, który na pewno ci się spodoba, jeśli nocami fantazjujesz o seksie oralnym.

Wersja Intense Ticklers składa się z solidnych pierścieni umocowanych na dwóch końcach miękkiego, elastycznego rękawa z miękkiego tworzywa TPE. Rozciągliwy materiał pozwala masturbatorowi dopasować się do kształtu i rozmiaru każdego penisa, ciasno go opinając. Dodatkowe, superintensywne doznania zapewni specjalna tekstura pełna wypustek, przypominających języczki oplatające Twoją męskość.

Jeśli masz ochotę na więcej, możesz przekręcać zabawkę rękoma podczas masturbacji, w ten sposób intensyfikując efekt. Gadżet BlowYo możesz używać samodzielnie albo urozmaicić nim seks oralnego z partnerem albo partnerką. Dodaj poślizg odrobiną lubrykantu, jeszcze mocniej wywołując wrażenie seksu oralnego.

Masturbator nie przysparza problemów z utrzymaniem w czystości. Możesz go myć w wodzie z mydłem lub za pomocą specjalnego środka. Po umyciu i wysuszeniu zaleca się odświeżanie BlowYo Intense Ticklers za pomocą specjalnego środka odświeżającego w formie zasypki, która przedłuży jego żywotność i zadba o to, żeby dłużej był miły w dotyku. Do zestawu dołączony jest dyskretny, czarny pojemnik do przechowywania zabawki między kolejnymi rozkosznymi sesjami.


Pełnoletność
Zamówienia mogą składać jedynie osoby fizyczne niedokonujące zakupu na cele działalności gospodarczej, które ukończyły 18 lat i nie są pod opieką prawną opiekuna.

blowint

Opis

Materiał
Tworzywo sztuczne TPE
Rozmiar
Średnica 86 mm
Wodoodporność
Tak
Ten produkt nie ma recenzji!

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: