Darmowa przesyłka kurierem | - 10% na produkty LGBTQIA 

MASTURBATOR JAJKO BROAD CITY MAN ON A MISSION

49,00 zł

Masturbator Man on a Mission to elastyczny rękaw do zabaw solo z kolekcji Broad City

Nowoczesny masturbator Man on a Mission posiada specjalne wypustki, które dodatkowo wzmagają odczucia przy każdym ruchu ręką.

Wyjątkowa forma masturbatora przemienia to niepozorne jajko w rękaw, który ciasno i miękko otula penisa, doprowadzając każdą misję do szczęśliwego zakończenia.

Popartowe i pomysłowe opakowanie czyni z tego gadżetu idealny, intymny prezent dla bliskiej osoby.

MASTURBATOR JAJKO BROAD CITY MAN ON A MISSION

49,00 zł
Liczba :
Dostawa
Zwrot

Tylko 0 w magazynie!

To nie zwykła masturbacja! To męska misja do krainy bezwstydnych przyjemności.

Niewielki, ale znakomicie spełniający swoje zadanie masturbator Man On a Mission z kolekcji inspirowanej kultowym serialem Broad City z całą pewnością cię usatysfakcjonuje.

Ten miękki, elastyczny rękaw wygląda jak niewielkie jajko z ozdobnymi wypukłym patternem w zygzaki, ale rozciąga się na twoim penisie, ciasno i miękko go otulając.

Wypustki zmagają doznania przy każdym ruchu ręki – ułatwisz sobie zadanie, jeśli użyjesz odrobiny ulubionego lubrykantu na bazie wody dla odpowiedniego poślizgu - np. Tenga Egg Lotion. Zabawka jest bezpieczna dla twojej męskości.

Rękaw do masturbacji możesz wielokrotnie myć, suszyć i znów używać. Tak często, jak jest ci to potrzebne! Piękne i pomysłowe opakowanie sprawia, że gadżet będzie znakomitym, intymnym upominkiem dla ukochanego.


Pełnoletność
Zamówienia mogą składać jedynie osoby fizyczne niedokonujące zakupu na cele działalności gospodarczej, które ukończyły 18 lat i nie są pod opieką prawną opiekuna.

broegg

Opis

Materiał
TPE
Wodoodporność
Tak
Bezpieczny dla ciała
Tak
Ten produkt nie ma recenzji!

Być może spodoba Ci się także:

Mogą Ci się spodobać:

LUBRYKANT "JAJKO" NA BAZIE WODY TENGA EGG

Przyszedł kotek, wypił mleczko, A ogonkiem stłukł jajeczko...

Znasz to uczucie, kiedy w kuchni rozlewa się białko jajka i jest takie śliskie, że ciężko je czymkolwiek zebrać? Cóż, lubrykant Tenga Egg Lotion jest jeszcze bardziej śliski!

Opakowanie w wygodnej formie jajka zapewnia dyskretne nawilżenie, kiedy tylko go potrzebujesz!

Lubrykant Tenga Egg Jest bezpieczny do użytkowania z większością urządzeń do masturbacji na świecie, więc możesz poczuć naturalną wilgoć kiedy tylko zechcesz, kimkolwiek jesteś i cokolwiek zamierzasz robić! 

Być może jest nieco droższy niż standardowa foremka jajek, ale zdecydowanie bardziej wart swojej ceny!

40,00 zł Cena

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: