MASTURBATOR ORIGINAL VACUUM CUP RAINBOW PRIDE BE PROUD TENGA

59,00 zł
Darmowa wysyłka 24 h
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Pride Be Proud japońskiej marki Tenga to tęczowa wersja hitowego masturbatora, który polecany jest nie tylko dla początkujących poszukiwaczy mocnych doznań.

Tęczowe paski, które zdobią masturbator Tenga to gest jedności ze społecznością LGBTQ+. Część dochodu z ich sprzedaży zostanie przeznaczone na działanie wspierające mniejszości seksualne i zwiększające wiedzę na ich temat.

Kształt klepsydry, miękki elastomer, wewnętrzne wypustki i nawilżenie - to cechy, które wyróżniają jednorazowe masturbatory, idealne do niezapomnianej zabawy solo albo we dwoje.

Dzięki cudownemu wrażeniu ssania podczas każdego ruchu ręki, doświadczenie z masturbatorem Pride Be Proud Tenga przypomina akt seksu oralnego, od którego miękną Ci kolana.

Opis

Pride Be Proud od marki Tenga to bestsellerowy masturbator z serii Standard, ale w zupełnie nowym, tęczowym wydaniu. To znacznie więcej, niż modna kolorystyka - to gest tolerancji i poparcia dla społeczeństw LGBTQ+ oraz symbol tego, że miłość zawsze jest piękna, bez względu na to, z kim ją dzielimy.

Masturbator Pride Be Proud to część limitowanej kolekcji Rainbow Pride, pełnej nowoczesnych gadżetów, zaprojektowanych po to, żeby uczynić Twoje życie erotyczne jeszcze ciekawszym. Częściowy dochód z ich sprzedaży zostanie przekazany przez markę Tenga na rzecz działań wspierających mniejszości seksualne i zwiększającej świadomość dotyczącą tolerancji i równouprawnienia.

Sam masturbator warto mieć w swojej kolekcji, zwłaszcza na początku swojej przygody z tego rodzaju gadżetami. Model jest nawilżony po wewnętrznej stronie i ma kształt klepsydry, który gwarantuje supermocne wrażenie ssania. Jeśli chcesz wzmocnić doznania, możesz zakryć palcem otwór, znajdujący się na górze masturbatora, zwiększając wewnętrzne ciśnienie. Masturbator Tenga można używać podczas zabaw solo albo w parze, na przykład podczas gry wstępnej. Jest elastyczny i dostosowuje się do kształtu penisa, otulając go przyjemnie ciasną powłoczką wykonaną z elastomeru.

Stymulujące wypustki znajdujące się wewnątrz masturbatora podkręcą zabawę i będą przypominać najlepszy seks oralny w Twoim życiu. Wyprodukowana w Japonii zabawka służy do jednorazowego użytku. Może być ciekawym pomysłem na prezent dla tych osób, które kochają seksualne nowinki albo tych, których celem jest podkreślenie swojego wsparcia dla środowisk LGBTQ+.

Szczegóły produktu

Pełnoletność

Zamówienia mogą składać jedynie osoby fizyczne niedokonujące zakupu na cele działalności gospodarczej, które ukończyły 18 lat i nie są pod opieką prawną opiekuna.

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password