Darmowa przesyłka kurierem | 2 tygodnie promocji Gvibe | Prezent do zakupów 500+

ZESTAW GADŻETÓW DO PIESZCZOT ANALNYCH FUSION XCHANGE ROCKS OFF

699,00 zł
Darmowa wysyłka 24 h

Fuzion Xchange to innowacyjna zabawka do dzielenia się przyjemnością i osiągania jeszcze bardziej satysfakcjonujących orgazmów.

Wibrująca baza oferuje trzy różne rodzaje wibracji i siedem trybów pulsowania. Naładowana za pomocą kabla USB, zawsze staje na wysokości zadania, pracując intensywnie, cicho i dyskretnie.

Dwie montowane na bazę końcówki zamieniają Fuzion Xchange w różne urządzenia. Dzięki Curve Fuzion Xchange staje się masażerem prostaty, dzięki Oval Fuzion Xchange – podwójnym masażerem dla niej i dla niego.

Zabawka od Rocks-off jest prosta w obsłudze, odporna na zachlapania. Łatwo utrzymać ją w czystości.

ZESTAW GADŻETÓW DO PIESZCZOT ANALNYCH FUSION XCHANGE ROCKS OFF

699,00 zł
Darmowa wysyłka 24 h
Liczba :
Dostawa
Zwrot

Tylko 1 w magazynie!

Kolejna innowacja od marki Rocks-off, którą wypada przetestować w domu – samemu lub we dwójkę. Teraz przyjemnością można się dzielić, dzięki wymiennym końcówkom nowoczesnego wibratora.

Baza Fuzion Xchange ładowana jest za pomocą ładowarki USB. Posiada dyskretny i mocny silnik, oferuje trzy różne rodzaje wibracji i siedem trybów pulsowania.

Zamontuj na niej w sekundę wybraną nasadkę – Curve lub Oval - i daj się ponieść wyobraźni. Zabawka jest odporna na zachlapanie.

CURVE to nowa generacja akcesoriów do męskiej przyjemności. Zamień swoje urządzenie Fuzion Xchange w nowoczesny masażer prostaty o kształcie, nad którym latami pracowali inżynierowie marki Rocks-off. Przyjemność możesz kontrolować, wybierając jeden z trzech rodzajów wibracji i siedem trybów pulsacji. Nasadkę można łatwo zdjąć i wyczyścić.

OVAL to końcówka, która zmienia Fuzion Xchange od Rocks-off w uwodzicielski podwójny masażer, tak samo dobry dla niej, jak i dla niego. Przenieś się na szczyt dzięki trzem różnym rodzajom wibracji i siedmiu trybom pulsacji.

Opływowy kształt to wypadkowa badań ekspertów współpracujących z marką Rocks-off. Po to, żeby jeszcze skuteczniej i bez wysiłku fundować sobie orgazmy, zarówno w domu, jak i poza nim.


Pełnoletność
Zamówienia mogą składać jedynie osoby fizyczne niedokonujące zakupu na cele działalności gospodarczej, które ukończyły 18 lat i nie są pod opieką prawną opiekuna.

rocfusset

Opis

Materiał
Silikon medyczny
Ładowanie
Kabel USB
Wibracje
10 rodzajów wibracji
Gwarancja producenta
1 rok
Ten produkt nie ma recenzji!

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: