- -10,00 zł

✨ Darmowa dostawa, zawsze!
Stubby 2 to bardzo poręczny wibrator, który świetnie leży w dłoni i sprzyja najróżniejszym rodzajom pieszczot, zarówno tym zewnętrznym, jak i wewnętrznym. Świetnie sobie radzi zarówno w stymulacji łechtaczki, pupci, sutków, jak i punktu G.
Silikonowy króliczek Stubby 2 sterowany jest za pomocą jednego przycisku, którym możesz wybrać aż 7 ustawień, decydując między delikatnymi pieszczotami a wibracjami silnymi jak tornado.
Świetny design, duża moc i łatwa obsługa to cechy, które sprawiają, że gadżet erotyczny idealnie nadaje się na pierwszy wibrator oraz prezent dla lubiącej erotyczne nowości osoby.
Pełnoletność
Zamówienia mogą składać jedynie osoby fizyczne niedokonujące zakupu na cele działalności gospodarczej, które ukończyły 18 lat i nie są pod opieką prawną opiekuna.
FemmeFunn to jedna z najfajniejszych marek na erotycznym rynku. Kochamy ją za super nowoczesne pomysły i piękny design, który zawsze idzie w parze z funkcjonalnością. Tak jak w Stubby 2, rozkosznym masażerze w kształcie królika, łączącym trzy najważniejsze dla FemmeFunn idee: moc, radość i łatwą obsługę.
Tę zabawkę erotyczną można stosować na dwa różne sposoby: zewnętrznie i wewnętrznie, ale spokojnie - każdy z nich generuje kolejne dziesiątki zastosowań. Pieszczoty piersi, łechtaczki, penisa, a może stymulacja punktu G?
Wybieraj, próbuj, eksperymentuj, spełniaj swoje własne marzenia i fantazje. Stubby 2 pomoże Ci poznać potrzeby i przyjemności Twojego ciała, nauczy delikatności, czułości i samomiłości.
FemmeFunn Stubby 2 składa się z trzonu w postaci dwóch połączonych ze sobą kul i podwójnej wypustki w formie króliczych uszu, która świetnie się sprawdzi w eksplorowaniu zakamarków każdego ciała.
Masażerem steruje się za pomocą intuicyjnego przycisku, jest niezwykle poręczny i przyjazny ciału. Pokryty mięciutkim silikonem medycznym, ma właściwości hipoalergiczne i gładko sunie po ciele.
Jego mocny, ale cichy silnik gwarantuje mnóstwo dyskretnej radości, oferując aż 7 różnych ustawień wibracji do wyboru. Stubby 2 nie wymaga wymiany baterii - wystarczy podłączyć ładowarkę USB do portu magnetycznego.
Dla uzupełnienia dodamy jeszcze, że ten silikonowy króliczek kocha długie kąpiele oraz krótkie, energetyzujące prysznice, bo ma w 100% wodoszczelną budowę. To ułatwia też jego czyszczenia - możesz umyć swoją zabawkę pod bieżącą wodą, dodając odrobinę antybakteryjnego mydła.
Opis
Porozmawiaj z nami na WhatsApp