PALMEMBRACE NAKŁADKA NA MASAŻER PALMPOWER

53,00 zł
Darmowa wysyłka 24 h

Potrzebujesz od swojego masażera jeszcze więcej? Zamień masującą różdżkę PalmPower w poręczny wibrator...

Wystarczy zmienić końcówkę na PalmEmbrace, która swoimi dwoma końcówkami obejmie Cię całą przyjemnością świata.

Magic wand PalmPower od BMS Factory to bestellerowy gadżet erotyczny 2w1. Możesz go używać jako intymnego masażera do całego ciała lub tylko do stref intymnych albo jako wibratora.

Obrotową głowę PalmPower możesz zdjąć i na jej miejsce wybrać dopasowaną do swoich potrzeb końcówkę z różowego silikonu medycznego. Podwójne zakończenie wymiennej nasadki PalmBliss pozwala na jednoczesną stymulację waginy i łechtaczki.

Bezpieczna dla ciała, miękka i delikatna w dotyku końcówka to doskonały dodatek do Twojej różdżki PalmPower.

Opis

Przemień swój masażer do ciała PalmPower w wibrator! Z nakładką PalmEmbrace różdżka spełni Twoje najskrytsze fantazje!

Ambicją projektantów PalmPower było stworzenie różdżki doskonałej! Dzięki wprowadzonym przez nich innowacyjnym rozwiązaniom masażer w kilka sekund może zamienić się w precyzyjny wibrator.

Wystarczy wymienić jego silikonową główkę na jedną z kilku dostępnych osobno końcówek. Podwójna, zakończona dodatkową wypustką, nasadka PalmEmbrace została wymyślona po to, żeby w tym samym czasie rozkosznie stymulować punkt G i łechtaczkę.

Sięgnij po PalmPower z nasadką PalmEmbrace, jeśli marzysz o podkręceniu relaksującego masażu lub namiętnej gry albo wtedy, gdy zamiast seksu wolisz zabawę solo. Osobisty masażer, którym skutecznie rozmasujesz kark i podkręcisz libido, możesz za pomocą wymiennych końcówek, zamienić w wielofunkcyjny wibrator. Czy od zabawki intymnej można chcieć czegoś więcej?

Magiczna różdżka PalmPower od marki BMS Factory to jeden z najpopularniejszych produktów erotycznych na rynku. Jej designerska forma nie tylko wygląda wyjątkowo estetycznie, ale też ułatwia użytkowanie, idealnie leżąc w dłoni. Za pomocą jednego przycisku uruchamia się i wyłącza urządzenie, a także kontroluje moc zachwycających wibracji.

Szczegóły produktu

Materiał
Silikon medyczny

Pełnoletność

Zamówienia mogą składać jedynie osoby fizyczne niedokonujące zakupu na cele działalności gospodarczej, które ukończyły 18 lat i nie są pod opieką prawną opiekuna.

Masz czas na decyzję

Robiąc zakupy w butiku Luli masz 14 dni na zmianę decyzji od otrzymania swojego zamówienia (Lula dostarcza tylko produkty fabrycznie nowe). Pamiętaj jednak, że ze względu na ochronę zdrowia, zwrotowi podlegają wyłącznie produkty oryginalnie zapakowane i zapieczętowane. Jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu lub produkt nie miał fabrycznie plomby, w trosce o bezpieczeństwo klientów nie możemy przyjąć zwrotu produktu. Nie wyklucza to oczywiście prawa do reklamacji.

Powiązane produkty

(4 inne produkty w tej samej kategorii)

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password