PALMPOWER MASSAGER MASAŻER RÓŻDŻKA

240,00 zł
Darmowa wysyłka 24 h

PalmPower to więcej, niż zwykły masażer intymny. To niewiarygodna, zmysłowa moc w zasięgu Twojej dłoni.

PalmPower to masażer w kształcie różdżki zaprojektowany tak, żeby doskonale leżeć w dłoni. Posiada wibrującą głowę, która obraca się w trakcie masażu, gwarantując mocne doznania, mega orgazm, po którym poczujesz tylko słodką błogość.

Silikonową głowicę można zamienić na jedną z kilku różnych końcówek o fantazyjnych kształtach do wyboru, poszerzając spektrum działań masażera. Delikatne i elastyczne końcówki trafią we wszystkie najczulsze punkty Twojego ciała.

Masażer jest prosty w obsłudze – kontrolujesz za pomocą jednego przycisku. Klikasz go, kiedy chcesz zacząć zabawę, przytrzymujesz, kiedy potrzebujesz mocniejszych doznań. Za pomocą tego samego guziczka wyłączasz urządzenie.

Opis

PalmPower marki BMS Factory to nowatorski masażer w kształcie różdżki, który natychmiast po tym, jak pojawił się na rynku, stał się światowym hitem.

Dzięki niemu jeszcze lepiej możesz kontrolować przyjemność, pozwalając sobie na więcej, zarówno w trakcie relaksującego masażu, namiętnej gry wstępnej czy w trakcie wyrafinowanych, łóżkowych eksperymentów, na które masz ochotę.

Urządzenie PalmPower nie wymaga baterii, posiada przewód o długości 254 cm, który po prostu podłączasz do prądu, ciesząc się jego niewiarygodną mocą. Hell Yeah!!! 

Sprzęt idealnie leży w dłoni, a jego głowa z silikonu medycznego podniecająco wibruje i obraca się w trakcie przesuwania jej po ciele, pieszcząc każde miejsce na Twoim ciele z należytą uwagą i finezją.

Masz ochotę na coś nowego? Nasadkę w każdej chwili możesz wymienić na jedną z kilku sprzedawanych osobno końcówek: na przykład tych do symultanicznego masażu erotycznego punktu G i łechtaczki.

Gadżet jest prosty w obsłudze, co docenisz w trakcie zabawy – za pomocą jednego przycisku włączasz i wyłączasz urządzenie oraz kontrolujesz jego moc.

Przekonaj się, dlaczego ożywiająca siła PalmPower jest kochana na całym świecie.

Szczegóły produktu

Materiał
Silikon medyczny
Rozmiar
Długość 185 mm

Pełnoletność

Zamówienia mogą składać jedynie osoby fizyczne niedokonujące zakupu na cele działalności gospodarczej, które ukończyły 18 lat i nie są pod opieką prawną opiekuna.

Masz czas na decyzję

Robiąc zakupy w butiku Luli masz 14 dni na zmianę decyzji od otrzymania swojego zamówienia (Lula dostarcza tylko produkty fabrycznie nowe). Pamiętaj jednak, że ze względu na ochronę zdrowia, zwrotowi podlegają wyłącznie produkty oryginalnie zapakowane i zapieczętowane. Jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu lub produkt nie miał fabrycznie plomby, w trosce o bezpieczeństwo klientów nie możemy przyjąć zwrotu produktu. Nie wyklucza to oczywiście prawa do reklamacji.

Powiązane produkty

(4 inne produkty w tej samej kategorii)

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password