Informujemy, że nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies, tzw. ciasteczek. Jednocześnie Lula nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach.  Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności.

Koszulka "Lulajże" Lula Pink & Kasia Kurka
  • Koszulka "Lulajże" Lula Pink & Kasia Kurka
  • Koszulka "Lulajże" Lula Pink & Kasia Kurka
  • Koszulka "Lulajże" Lula Pink & Kasia Kurka

Koszulka "Lulajże" Lula Pink & Kasia Kurka

Lula Pink with Love
30,00 zł
Darmowa wysyłka 24 h

Koszulki Lulajże powstały, żeby przypomnieć wszystkim, że seks to nie grzech. Mamy prawo do fizycznej miłości solo, w parach czy poliamorycznych relacjach.

Koszulka stworzona we współpracy z młodą polską artystką - Katarzyną Kurką, została uszyta z lekkiej, 100% bawełny. 

Koszulki dostępne są w dwóch krojach: taliowanym i klasycznym. 

Kolekcja koszulek jest wyjątkowa, bo limitowana i możecie ją dostać wyłącznie wspierając Amnesty International Polska.  Info znajdziecie na końcu opisu produktu.

Koszulka "Lulajże" Lula Pink & Kasia Kurka

30,00 zł
Darmowa wysyłka 24 h
Rozmiar :
Model :
Liczba :
Dostawa
Zwrot
Zadaj pytanie

Tylko 1 w magazynie!

W magazynie

OPIS

Uważasz, że z kodeksu karnego powinien zniknąć zapis o obrazie uczuć religijnych? Wierzysz w to, że seks to nie grzech? Ta koszulka może przypaść Ci do gustu.

Grafika autorstwa Katarzyny Kurki podbiła Wasze serca, gdy prezentowałyśmy ją w mediach społecznościowych. Dostałyśmy mnóstwo pytań o koszulki z przełamującą tabu ilustracją. W momencie batalii o "Tęczową" Matkę Boską postanowiłyśmy wesprzeć Amnesty International, czyli ruch, który stał murem  za kobietami oskarżonymi za obrazę uczuć religijnych. Z wielką ulgą i radością przyjęłyśmy wyrok, który pokazał, że tęcza nie obraża! Teraz czas podziękować Amnesty International za walkę w imię wolności!

Koszulkę możecie kupić w naszym sklepie za 60 zł. 30 zł wpłacacie do sklepu Luli, a kolejne minimum 30 zł przekazujecie w formie darowizny dla Amnesty International. Wysokość wpłaty dopasujcie do swoich możliwości finansowych i potrzeby serca.

Koszulki wykonane są z lekkiej i idealnej na lato bawełny. Subtelna grafika stworzona za pomocą minimalistycznej kreski nie obraża niczyich uczuć, przypomina wyłącznie o miłości do siebie i prawie do czerpania fizycznej przyjemności bez wyrzutów sumienia. 

To nasz sposób na zabranie głosu w sprawie tabuizacji seksualności oraz głos w dyskusji na temat absurdu, którym jest obowiązujące prawo dotyczące obrazy uczuć religijnych. 

Kochajcie się bezwstydnie!

Z pozdrowieniami, Lula Pink with LOVE!

Rozmiarówka koszulek klasycznych jest spoko i pasuje zarówno na sylwetki męskie, jak i kobiece (szczególnie te z większym biustem):

Długość/Szerokość: L: 74/56, XL: 76/58, XXL: 78/61

Rozmiarówka koszulek taliowanych jest nieco zaniżona i pasuje na drobniejsze osoby:

Długość/Szerokość: S: 63/44, M:64/46, L:66/48, XL:68/50, XXL: 70/52

Dobra, to przejdźmy do zasad zakupu. Dodajecie do koszyczka koszulkę i płacicie za nią, jak za każdy inny produkt zakupiony w naszym sklepie. Lecicie na stronę Amnesty International dostępną tutaj. wpłacacie hajsik - minimum 30 zł, wysyłacie potwierdzenie wpłaty darowizny na lulowego maila, a my wysyłamy koszulkę i dużo miłości za to, że jesteście z nami i wspieracie ważną dla nas sprawę!

CECHY

Opis

Materiał
100% bawełna

OPINIE

Ten produkt nie ma recenzji!

Pełnoletność
Zamówienia mogą składać jedynie osoby fizyczne niedokonujące zakupu na cele działalności gospodarczej, które ukończyły 18 lat i nie są pod opieką prawną opiekuna.

Może spodoba Ci się również

Mogą Ci się spodobać:

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: