Darmowa przesyłka kurierem  

LUBRYKANT "JAJKO" NA BAZIE WODY TENGA EGG

40,00 zł
Darmowa wysyłka 24 h

Przyszedł kotek, wypił mleczko, A ogonkiem stłukł jajeczko...

Znasz to uczucie, kiedy w kuchni rozlewa się białko jajka i jest takie śliskie, że ciężko je czymkolwiek zebrać? Cóż, lubrykant Tenga Egg Lotion jest jeszcze bardziej śliski!

Opakowanie w wygodnej formie jajka zapewnia dyskretne nawilżenie, kiedy tylko go potrzebujesz!

Lubrykant Tenga Egg Jest bezpieczny do użytkowania z większością urządzeń do masturbacji na świecie, więc możesz poczuć naturalną wilgoć kiedy tylko zechcesz, kimkolwiek jesteś i cokolwiek zamierzasz robić! 

Być może jest nieco droższy niż standardowa foremka jajek, ale zdecydowanie bardziej wart swojej ceny!

LUBRYKANT "JAJKO" NA BAZIE WODY TENGA EGG

40,00 zł
Darmowa wysyłka 24 h
Liczba :
Dostawa
Zwrot

Tylko 1 w magazynie!

Made in Japan

Egg Lotion to lubrykant stworzony specjalnie dla jajek, rękawów 3D czy masturbatorów Flip Hole marki Tenga. Sprawdzi się jednak idealnie w przypadku każdego innego masturbatora.

Dzięki niemu masturbacja jest bardziej zmysłowa! 

Każdy z kultowych japońskich masturbatorów będzie działał jeszcze skuteczniej, przynosząc jeszcze więcej satysfakcji, jeśli przed zabawą użyjesz specjalnego środka nawilżającego.

Egg Lotion to ultraśliski i aksamitny lubrykant zamknięty w designerskiej buteleczce w kształcie jajka o pojemności 65 mililitrów. Kocha iść w parze z zabawkami Tenga - ułatwia elastycznym maturbatorom poślizg w trakcie zabawy.

Tenga to japońska firma znana jako innowator w produkcji zabawek erotycznych przeznaczonych specjalnie dla mężczyzn – tub masturbacyjnych lub po prostu masturbatorów, czyli przyrządów przeznaczonych do masturbacji.


Pełnoletność
Zamówienia mogą składać jedynie osoby fizyczne niedokonujące zakupu na cele działalności gospodarczej, które ukończyły 18 lat i nie są pod opieką prawną opiekuna.

Tenlotegg
Ten produkt nie ma recenzji!

Być może spodoba Ci się także:

Mogą Ci się spodobać:

DESIGNERSKI MASTURBATOR TENGA 3D

Odkryj trzeci wymiar przyjemności z masturbatorem Tenga 3D topowej japońskiej marki

Wygląda jak rzeźbiarskie dzieło sztuki, ale to, co zachwyca w nim najbardziej to funkcjonalność. Dostarczanie orgazmów na zawołanie, ta zabawka wykonuje z najlepszy możliwy sposób.

Kluczem do sukcesu (w tym przypadku nieziemskiego orgazmu), jest specjalna, designerska struktura o kilku wzorach do wyboru. Wystarczy odwinąć elastyczny rękaw na drugą stronę i pokryć go specjalnym lubrykantem, żeby rozkoszne wypustki 3D przyjemnie stymulowały Twojego penisa podczas każdego ruchu ręką. 

Masturbator Tenga 3D ma same zalety: możesz korzystać z niego wielokrotnie,  jest lekki, dyskretny, nowoczesny i tak piękny, że bez wahania można podarować go osobie, na zdaniu i przyjemności której najbardziej Ci zależy. 

139,00 zł Cena

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: