LUBRYKANT "JAJKO" NA BAZIE WODY TENGA EGG

40,00 zł
Darmowa wysyłka 24 h

Przyszedł kotek, wypił mleczko, A ogonkiem stłukł jajeczko...

Znasz to uczucie, kiedy w kuchni rozlewa się białko jajka i jest takie śliskie, że ciężko je czymkolwiek zebrać? Cóż, lubrykant Tenga Egg Lotion jest jeszcze bardziej śliski!

Opakowanie w wygodnej formie jajka zapewnia dyskretne nawilżenie, kiedy tylko go potrzebujesz!

Lubrykant Tenga Egg Jest bezpieczny do użytkowania z większością urządzeń do masturbacji na świecie, więc możesz poczuć naturalną wilgoć kiedy tylko zechcesz, kimkolwiek jesteś i cokolwiek zamierzasz robić! 

Być może jest nieco droższy niż standardowa foremka jajek, ale zdecydowanie bardziej wart swojej ceny!

Opis

Made in Japan

Egg Lotion to lubrykant stworzony specjalnie dla jajek, rękawów 3D czy masturbatorów Flip Hole marki Tenga. Sprawdzi się jednak idealnie w przypadku każdego innego masturbatora.

Dzięki niemu masturbacja jest bardziej zmysłowa! 

Każdy z kultowych japońskich masturbatorów będzie działał jeszcze skuteczniej, przynosząc jeszcze więcej satysfakcji, jeśli przed zabawą użyjesz specjalnego środka nawilżającego.

Egg Lotion to ultraśliski i aksamitny lubrykant zamknięty w designerskiej buteleczce w kształcie jajka o pojemności 65 mililitrów. Kocha iść w parze z zabawkami Tenga - ułatwia elastycznym maturbatorom poślizg w trakcie zabawy.

Tenga to japońska firma znana jako innowator w produkcji zabawek erotycznych przeznaczonych specjalnie dla mężczyzn – tub masturbacyjnych lub po prostu masturbatorów, czyli przyrządów przeznaczonych do masturbacji.

Szczegóły produktu

Pełnoletność

Zamówienia mogą składać jedynie osoby fizyczne niedokonujące zakupu na cele działalności gospodarczej, które ukończyły 18 lat i nie są pod opieką prawną opiekuna.

Masz czas na decyzję

Robiąc zakupy w butiku Luli masz 14 dni na zmianę decyzji od otrzymania swojego zamówienia (Lula dostarcza tylko produkty fabrycznie nowe). Pamiętaj jednak, że ze względu na ochronę zdrowia, zwrotowi podlegają wyłącznie produkty oryginalnie zapakowane i zapieczętowane. Jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu lub produkt nie miał fabrycznie plomby, w trosce o bezpieczeństwo klientów nie możemy przyjąć zwrotu produktu. Nie wyklucza to oczywiście prawa do reklamacji.

Powiązane produkty

(4 inne produkty w tej samej kategorii)

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password