Informujemy, że nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies, tzw. ciasteczek. Jednocześnie Lula nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach.  Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności.

LUBRYKANT "JAJKO" NA BAZIE WODY TENGA EGG

40,00 zł
Darmowa wysyłka 24 h

Przyszedł kotek, wypił mleczko, A ogonkiem stłukł jajeczko...

Znasz to uczucie, kiedy w kuchni rozlewa się białko jajka i jest takie śliskie, że ciężko je czymkolwiek zebrać? Cóż, lubrykant Tenga Egg Lotion jest jeszcze bardziej śliski!

Opakowanie w wygodnej formie jajka zapewnia dyskretne nawilżenie, kiedy tylko go potrzebujesz!

Lubrykant Tenga Egg Jest bezpieczny do użytkowania z większością urządzeń do masturbacji na świecie, więc możesz poczuć naturalną wilgoć kiedy tylko zechcesz, kimkolwiek jesteś i cokolwiek zamierzasz robić! 

Być może jest nieco droższy niż standardowa foremka jajek, ale zdecydowanie bardziej wart swojej ceny!

LUBRYKANT "JAJKO" NA BAZIE WODY TENGA EGG

40,00 zł
Darmowa wysyłka 24 h
Liczba :
Dostawa
Zwrot

Tylko 1 w magazynie!

W magazynie

OPIS

Made in Japan

Egg Lotion to lubrykant stworzony specjalnie dla jajek, rękawów 3D czy masturbatorów Flip Hole marki Tenga. Sprawdzi się jednak idealnie w przypadku każdego innego masturbatora.

Dzięki niemu masturbacja jest bardziej zmysłowa! 

Każdy z kultowych japońskich masturbatorów będzie działał jeszcze skuteczniej, przynosząc jeszcze więcej satysfakcji, jeśli przed zabawą użyjesz specjalnego środka nawilżającego.

Egg Lotion to ultraśliski i aksamitny lubrykant zamknięty w designerskiej buteleczce w kształcie jajka o pojemności 65 mililitrów. Kocha iść w parze z zabawkami Tenga - ułatwia elastycznym maturbatorom poślizg w trakcie zabawy.

Tenga to japońska firma znana jako innowator w produkcji zabawek erotycznych przeznaczonych specjalnie dla mężczyzn – tub masturbacyjnych lub po prostu masturbatorów, czyli przyrządów przeznaczonych do masturbacji.

CECHY

Tenlotegg

OPINIE

Ten produkt nie ma recenzji!

Pełnoletność
Zamówienia mogą składać jedynie osoby fizyczne niedokonujące zakupu na cele działalności gospodarczej, które ukończyły 18 lat i nie są pod opieką prawną opiekuna.

Może spodoba Ci się również

Mogą Ci się spodobać:

DESIGNERSKI MASTURBATOR TENGA 3D

Odkryj trzeci wymiar przyjemności z masturbatorem Tenga 3D topowej japońskiej marki

Wygląda jak rzeźbiarskie dzieło sztuki, ale to, co zachwyca w nim najbardziej to funkcjonalność. Dostarczanie orgazmów na zawołanie, ta zabawka wykonuje z najlepszy możliwy sposób.

Kluczem do sukcesu (w tym przypadku nieziemskiego orgazmu), jest specjalna, designerska struktura o kilku wzorach do wyboru. Wystarczy odwinąć elastyczny rękaw na drugą stronę i pokryć go specjalnym lubrykantem, żeby rozkoszne wypustki 3D przyjemnie stymulowały Twojego penisa podczas każdego ruchu ręką. 

Masturbator Tenga 3D ma same zalety: możesz korzystać z niego wielokrotnie,  jest lekki, dyskretny, nowoczesny i tak piękny, że bez wahania można podarować go osobie, na zdaniu i przyjemności której najbardziej Ci zależy. 

139,00 zł Cena

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: