Dyskretna paczka i darmowa przesyłka  

  • Chwilowy brak produktu
La Nua Cucumber Aloe | Lubrykant smakowy, wodny | Lula Pink
  • La Nua Cucumber Aloe | Lubrykant smakowy, wodny | Lula Pink
  • La Nua Cucumber Aloe | Lubrykant smakowy, wodny | Lula Pink

Lubrykant jadalny La Nua Cucumber Aloe 100 ml

109,00 zł Brutto

-----------------------------

La Nua Cucumber Aloe: orzeźwiająca delikatność, która koi ciało i zmysły

Świeżość ogórka i ukojenie aloesu: naturalnie aromatyzowany lubrykant na bazie wody, o lekkim, czystym zapachu – jak poranny oddech natury. Nie przytłacza, tylko odświeża.

Naturalna troska o Twoje ciało: formuła bez gliceryny, parabenów, ftalanów i glikolu propylenowego. Z roślinnymi składnikami nawilżającymi i równoważącymi pH.

Szklana butelka, czysta przyjemność: w 100% recyklingowalne szkło, zero mikroplastików, zero lepkości. Tylko to, co dobre – dla Ciebie i dla planety.

La Nua Cucumber Aloe | Lubrykant smakowy, wodny | Lula Pink

Lubrykant

109,00 zł Brutto
Liczba :
Dostawa
Zwrot
Chwilowy brak produktu

Pełnoletność
Zamówienia mogą składać jedynie osoby fizyczne niedokonujące zakupu na cele działalności gospodarczej, które ukończyły 18 lat i nie są pod opieką prawną opiekuna.

La Nua Cucumber Aloe: Świeżość, która oddycha – naturalna lekkość i czysta przyjemność

Poznaj La Nua Cucumber Aloe – lubrykant, który łączy zieloną świeżość ogórka z kojącą mocą aloesu. Jak chłodny dotyk po gorącym dniu – przynosi ulgę, nawilża i daje ciału to, czego naprawdę potrzebuje. Bez słodyczy, bez ciężkości – tylko lekka, naturalna nuta, która współgra z Tobą.

Dlaczego warto?

Naturalna receptura, która oddycha z ciałem: Oparta na wodzie formuła łączy skuteczność z czystością składników:

  • Ekstrakt z czerwonych alg – wspiera nawilżenie i regenerację śluzówki.
  • Guma natto – zapewnia jedwabisty poślizg bez uczucia lepkości.
  • Ekstrakt z kelpu – dba o równowagę pH i wspiera mikrobiom intymny.
  • Bez: gliceryny, parabenów, ftalanów, glikolu propylenowego i sztucznych zapachów. W 100% wegański, niesłodzony, stworzony z troską o ciało.

Formuła, która znika bez śladu: La Nua Cucumber Aloe nie klei się, nie zostawia śladów i nie ma posmaku. Po prostu wsiąka w skórę, zostawiając uczucie świeżości i komfortu – jak letni deszcz na rozgrzanej skórze.

Design, który dba o planetę: 100 ml w eleganckiej szklanej butelce z bambusową nakrętką. W 100% recyklingowalne szkło – trwałe, bez mikroplastików i bez kompromisów. Bo świadoma przyjemność zaczyna się od czystych wyborów.

La Nua – bo świeżość i bliskość mogą iść w parze.

Składniki: Woda (Aqua), Ekstrakt z krasnorostu Chondrus Crispus (Red Algae), Guma natto (naturalny środek nawilżający), Propanediol (substancja utrzymująca wilgoć), Ekstrakt z glonu Macrocystis Pyrifera (Kelp), Kwas cytrynowy (regulator pH), Hydroksyetyloceluloza, Guma celulozowa, Sorbinian potasu (środek przeciwbakteryjny), Benzoesan sodu (środek przeciwbakteryjny), Naturalny aromat (ogórek i aloes).

Informacje o producencie, kliknij TUTAJ

Opis

Pojemność
100 ml
Dodatkowe:
Ogórek i aloes

Specyficzne kody

EAN13
614524191658
Komentarze (0)