"JAJECZKO" DO ĆWICZENIA MIĘŚNI KEGLA ESTIM IMPULSE CALEXOTICS

379,00 zł
Darmowa wysyłka 24 h

Jakie są Twoje postanowienia noworoczne? Zacząć chodzić na fitness, basen, siłownie…? A co jeśli powiem Ci, że możesz ćwiczyć jedne z najważniejszych mięśni w kobiecym ciele prosto z ciepłego łóżeczka?

Olej bicepsy i tricepsy, a rozpocznij intensywną pracę nad mięśniami Kegla!

Testuj aż pięć opcji pulsacji i rozwijaj siłę mięśni miednicy z tym słodkim jajeczkiem do ćwiczeń Estim Impulse Calexotics.

Pot, śluz i tak intensywne orgazmy, że można zemdleć…

Opis

Bądź seksowną siłaczką, a Twoja cipka będzie mogła przenosić z Tobą góry! Albo po prostu wielkie, ciężkie fallusy…

Impulse Intimate E-Stimulator Remote Kegel Exerciser zawiera specjalne cynkowe wkładki stymulujące, żeby ćwiczyć i wzmacniać mięśnie miednicy, odpowiedzialne za podniecenie i intensywne orgazmy. Dodatkowo, wibrator jest elegancki z wyglądu oraz jedwabisty w dotyku – żeby jak najbardziej dopasować się do Twoich delikatnych, różowych ścianek pochwy i dać Twojej słodkiej, mokrej dziurce prawdziwie fenomenalne doznania…

Odczuj pełną, intensywną stymulację całego ciała, dzięki siedmiu funkcjom wibracji jedwabistego wibratora i pięciu niezależnie sterowanym funkcjom pulsacyjnym. Elegancki 3-przyciskowy panel kontrolny pozwala cieszyć się bezkonfliktową kontrolą.

Jajeczkiem sterujesz za pomocą dołączonego do zestawu pilota, możesz także oddać dowodzenie swojemu partnerowi/partnerce - zasięg pilota to aż 10 m.

Delikatnie rozwijaj intensywność stymulacji i spersonalizuj potężną przyjemność z 5 funkcjami elektro-impulsu. Wybierz się na seksualną siłownie, a Twoje ciało targane spazmami podziękuje Ci za przyjemność, jaką mu podarowałaś.

Szczegóły produktu

Materiał
Silikon, plastik ABS, stop cynkowy
Rozmiar
Ø 3.25 cm, długość: 7.25 cm
Wodoodporność
Tak, jednak wibratora nie można zanurzać przy włączonej funkcji elektrostymulacji
Ładowanie
Kabel USB
Wibracje
7 trybów wibracji, 5 trybów elektro-impulsów
Gwarancja producenta
1 rok

Pełnoletność

Zamówienia mogą składać jedynie osoby fizyczne niedokonujące zakupu na cele działalności gospodarczej, które ukończyły 18 lat i nie są pod opieką prawną opiekuna.

Masz czas na decyzję

Robiąc zakupy w butiku Luli masz 14 dni na zmianę decyzji od otrzymania swojego zamówienia (Lula dostarcza tylko produkty fabrycznie nowe). Pamiętaj jednak, że ze względu na ochronę zdrowia, zwrotowi podlegają wyłącznie produkty oryginalnie zapakowane i zapieczętowane. Jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu lub produkt nie miał fabrycznie plomby, w trosce o bezpieczeństwo klientów nie możemy przyjąć zwrotu produktu. Nie wyklucza to oczywiście prawa do reklamacji.

Powiązane produkty

(4 inne produkty w tej samej kategorii)

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password