Informujemy, że nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies, tzw. ciasteczek. Jednocześnie Lula nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach.  Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności.

Kulki gejszy wisienki Dream Toys Cherry Kegels/ sold out
  • Kulki gejszy wisienki Dream Toys Cherry Kegels/ sold out
  • Kulki gejszy wisienki Dream Toys Cherry Kegels/ sold out

Kulki gejszy wisienki Dream Toys Cherry Kegels/ sold out

Dream Toys
139,00 zł

Wisienki miłości Cherry Kegels Dream Toys do ćwiczenia mięśni Kegla

Uwielbiasz łączyć piękne z pożytecznym? Wisienki Dream Toys pozwolą Ci wzmocnić mięśnie dna miednicy oraz zachwycą Cię swoim słodkim designem.

Rozkoszne wisienki wykonane są z bezpiecznego dla cipek silikonu, a w ich wnętrzu zostały umieszczone stalowe kuleczki o zróżnicowanej wadze.

Progresywny zestaw kulek gejszy Dream Toys pozwala na stopniowe wzmacnianie mięśni Kegla, poprzez dopasowanie i systematyczne zwiększanie ciężaru wisienek według indywidualnych potrzeb i możliwości!

Kulki gejszy wisienki Dream Toys Cherry Kegels/ sold out

139,00 zł
Liczba :
Dostawa
Zwrot
Zadaj pytanie

Tylko 0 w magazynie!

Chwilowy brak produktu

OPIS

5 kroków do zdrowia intymnego i silniejszych orgazmów: Dream Toys Cherry Kegels

Zestaw 5 kulek rozkoszy służy do stopniowego wzmacniania mięśni Kegla. Każda wisienka ma inną wagę i posiada wygodny ogonek, który ułatwia wyciągnięcie gadżetu z cipki po skończonych ćwiczeniach.

Zestaw ten jest idealny dla osób początkujących, które dzięki kolejnym krokom chcą uzyskać totalną kontrolę nad mięśniami dna miednicy.

Silne mięśnie Kegla to mniejsze ryzyko wystąpienia problemów z nietrzymaniem moczu, lepsze przygotowanie do ciąży i porodu, a także większa satysfakcja z życia seksualnego.

Ćwiczenie mięśni dna miednicy to nie tylko przejaw troski o swoje zdrowie intymne, ale także prawdziwa przyjemność. Umiejętność napinania i rozluźniania mięśni Kegla otwiera wrota do cudownych orgazmów!

Zacznij od najlżejszej kulki, ćwicz ok. 15 minut dziennie, a następnie kontynuuj treningi z cięższymi wisienkami! W ten sposób w bezpieczny i odpowiedzialny sposób wzmocnisz mięśnie pochwy i opanujesz do perfekcji sztukę ich napinania i rozluźniania.

Kolorystyka wisienek Cherry Kegels - od najjaśniejszej do najciemniejszej - wyznacza kierunek Twoich treningów. Wierzymy, że już po kilku sesjach z liliowymi kulkami, utrzymasz w swojej cipce nieco cięższe, fioletowe ciężarki. 

Silikon, z którego wykonane są kulki gejszy Dream Toys Cherry Kegels jest bezpieczny dla Twojego ciała i niezwykle higieniczny. Wystarczy przed i po każdym treningu umyć intymny gadżet w ciepłej wodzie z delikatnym mydłem.

Wskazówka: dla łatwiejszej aplikacji i większej przyjemności korzystaj ze sprawdzonego lubrykantu na bazie wody, najlepiej takiego o właściwościach nawilżających i pielęgnacyjnych.

CECHY

Opis

Kolor
Fioletowy
Materiał
silikon/stal
Rozmiar
3.5 x 14.5 cm
Waga
30g 40g 60g 85g 110g

OPINIE

Ten produkt nie ma recenzji!

Pełnoletność
Zamówienia mogą składać jedynie osoby fizyczne niedokonujące zakupu na cele działalności gospodarczej, które ukończyły 18 lat i nie są pod opieką prawną opiekuna.

Może spodoba Ci się również

Mogą Ci się spodobać:

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: