• Nowy

WEGAŃSKI KUBECZEK MENSTRUACYJNY FAIR SQUARED PERIOD CUP PINK

72,00 zł
Darmowa wysyłka 24 h
Rozmiar

Kubeczek menstruacyjny to zdrowa, higieniczna i sprzyjająca środowisku alternatywa dla tamponów i podpasek.

Kubeczek menstruacyjny Fair Squared to mięciutka miseczka miesiączkowa wykonana z naturalnego, certyfikowanego lateksu pochodzącego z organicznych upraw na Sri Lance.

Kubeczek menstruacyjny Fair Squared może pomieścić trzy razy więcej płynu menstruacyjnego, niż zwykły tampon, a przy tym służy do wielokrotnego użytku! Nie musisz go wyrzucać – wystarczy, że umyjesz go wodą z delikatnym płynem.

Dobierz właściwy dla siebie rozmiar spośród dwóch, biorąc pod uwagę między innymi obfitość okresu i swój wiek.

Opis

Jeśli rozglądasz się za ekonomiczną, przyjazną naturze alternatywą dla tamponów i podpasek, wybierz miseczkę menstruacyjną!

Kubeczek menstruacyjny Fair Squared, słynącej z działalności zgodnej z zasadami sprawiedliwego handlu, wyprodukowany został z certyfikowanego, naturalnego lateksu pozyskiwanego na organicznych uprawach na Sri Lance.

Może służyć nawet kilka lat, ograniczając ilość wytwarzanych co miesiąc odpadków i pomagając oszczędzać pieniądze na środki higieniczne. Po każdym użyciu wystarczy kubeczek dokładnie wymyć ciepłą wodą z odrobiną delikatnego detergentu.

Kubeczki menstruacyjne Fair Squared dostępne są w dwóch różnych rozmiarach: M (mniejszy) i L (większy), które należy dopasować do swoich potrzeb, biorąc pod uwagę między innymi obfitość okresu oraz swój wiek.

Mięciutki i elastyczny kubeczek aplikuje się w prosty sposób, zwijając go na cztery bądź w kształt litery „S”, a następnie wsuwając górną krawędzią, identycznie jak tampon. Zawartość miski opróżniać można po upływie maksymalnie 8 godzin.

Prawidłowo zaaplikowany jest niewyczuwalny podczas noszenia, spokojnie można nosić go nawet w trakcie uprawiania sportu. 

Rozmiar M mieści 12 ml, ma 66,5 mm wysokości i średnicę 41 mm.

Rozmiar L mieści 13 ml, ma wysokość 69,5 mm i średnicę 44 mm. 

Szczegóły produktu

Materiał
Naturalny FSC® lateks organiczny
Rozmiar
M (66,5 mm wysokości, średnica 41 mm), L (wysokość 69,5 mm, średnica 44 mm).
Wodoodporność
Tak
Bezpieczny dla ciała
100% bezpieczeństwa
Otrzymasz
1 kubeczek menstruacyjny, 1 bawełniany woreczek

Pełnoletność

Zamówienia mogą składać jedynie osoby fizyczne niedokonujące zakupu na cele działalności gospodarczej, które ukończyły 18 lat i nie są pod opieką prawną opiekuna.

Powiązane produkty

(4 inne produkty w tej samej kategorii)

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password