Informujemy, że nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies, tzw. ciasteczek. Jednocześnie Lula nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach.  Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności.

Profesjonalne liny jutowe Nawado Shibari Bondage
  • Profesjonalne liny jutowe Nawado Shibari Bondage

Profesjonalne liny jutowe Nawado Shibari Bondage

Nawado
89,00 zł
Dostawa w ciągu 5-7 dni

Jutowe liny Nawado: od wyboru właściwej liny zależy wszystko!

Shibari to japońska sztuka wiązania ciała, pozwalająca przeżyć niezapomniane doznania, zbudować głęboką więź pomiędzy osobą wiążącą (rigger) a wiązaną (rope bunny). To piękne i spektakularne przeżycie o silnym ładunku emocjonalnym i artystycznym.

Bondage to z kolei mniej artystycznego wyrazu, więcej funkcjonalności i erotycznego nieuruchomiania, które może prowadzić do prawdziwie pomysłowych scenariuszy i odważnych praktyk seksualnych.

Bez względu na to, czy chcesz rozwijać wyrafinowaną sztukę erotycznych węzłów w japońskim stylu, czy skutecznie zablokować uległą osobę, postaw na jutowe liny Nawado, stworzone przez polskich artystów i nauczycieli: Slaanesh i Gana Raptora. 

Profesjonalne liny jutowe Nawado Shibari Bondage

89,00 zł
Dostawa w ciągu 5-7 dni
Rodzaj :
Liczba :
Dostawa
Zwrot
Zadaj pytanie

Tylko -1 w magazynie!

Produkt dostępny na zamówienie

OPIS

Ręcznie wykonane, plecione z pełnym zaangażowaniem, wiedzą i doświadczeniem, jutowe liny Nawaro - docenisz je bardziej i bardziej z każdym kolejnym węzłem.

Polskie liny Nawado są powszechnie stosowane w shibari i bondage. Wykonane z juty, specjalnie spreparowane z zaplecionymi końcówkami spełniają najwyższe standardy jakości. Wszystko z myślą o Twoim komforcie, bezpieczeństwie i estetyce.

Twórcy lin Nawado to zagorzali pasjonaci sztuki wiązania, którzy poświęcili swoją działalność samodoskonaleniu i szerzeniu tej cudownej dziedziny sztuki erotycznej w Polsce.

Klasyczne, niebarwione naturalne liny to ulubiony produkt samych twórców, dodają wiązaniom surowego i podniecającego charakteru, przy okazji mają idealne właściwości do tego typu działań.

Dostępne w Lula Pink liny Nawado mają standardową średnicę 6 mm, z której można korzystać do wszelkiego typu wiązań i splotów. Lina z juty wygląda zjawiskowo zarówno przy prostych konstrukcjach, jak i tych tworzonych w oparciu o bardziej skomplikowane oploty.

Pięknie współpracuje z ciałem, dając perfekcyjne zbilansowane uczucie przyjemności i słodkiego dyskomfortu, które pozwalają oderwać się od codziennych problemów, skupić się wyłącznie na sobie, wyzwolenie od wewnętrznych ograniczeń, lęków i pogłębienie zaufania i relacji z partnerem/partnerką.

Dlaczego akurat juta? Naturalny materiał o super trwałości, perfekcyjnego napięcia, które pozwalają bawić się na różne, kreatywne sposoby.

Profesjonalna lina to poważna sprawa. Będzie służyła Ci wdzięcznie przez lata, chociaż pierwsze spotkanie wymaga odrobiny przygotowany przygotowania. Linę Shibari warto zmiękczyć ją  Przed pierwszym użyciem, warto posmarować linę maścią na bazie naturalnego wosku pszczelego i olejków aromatycznych.

Liny możesz wyczyścić za pomocą wilgnej szmatki i szamponu lub wyprać w pralce, korzystając z programu do delikatnych tkanin.

W shibari przyjmuje się, że podstawowa długość liny to 7-8 m. Wynika to z praktyki, że podwójnie złożona lina daje się „przewlec” maksymalnie dwoma ruchami na pełną rozpiętość męskich ramion. Dłuższa lina stwarza kłopoty przy przewlekaniu. Lepiej przedłużać liny w trakcie wiązania, poprzez dowiązanie kolejnych o dopasowanej długości.

 W konsultacji z osobami ze środowiska, przygotowaliśmy dla was zestaw lin: 2 x 4m i 2 x 8m, dla osób, które umożliwią Wam eksplorować świat shibari w przeróżnych kombinacjach.  Z zestawem będziesz w stanie związać zarówno tułów, jak i ręce i nogi.

Chcesz więcej i więcej? Każdą z lin można kupić także osobno!

CECHY

Opis

Kolor
Naturalny
Materiał
Juta
Rozmiar
6mm, długość 4 m i 8 m

OPINIE

Ten produkt nie ma recenzji!

Pełnoletność
Zamówienia mogą składać jedynie osoby fizyczne niedokonujące zakupu na cele działalności gospodarczej, które ukończyły 18 lat i nie są pod opieką prawną opiekuna.

Może spodoba Ci się również

Mogą Ci się spodobać:

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: