BRĄZOWA LINA DO SHIBARI SHOTS OUCH! SHIBARI ROPE

76,00 zł
Darmowa wysyłka 24 h

Shibari to japońska sztuka wykonywania więzów za pomocą specjalnie do tego przeznaczonych lin.

To niesamowita przygoda dla wszystkich osób miłujących literkę B w skrócie BDSM.

Jeśli więc podnieca Cię bondage, czyli krępowanie ciała, bardzo możliwe, że będziesz miał/miała ochotę zagłębić się w ten tajemniczy, orientalny świat.

Do tego będzie Ci potrzebna odpowiednia lina, którą totalnie przez przypadek Lula ma w posiadaniu.

Opis

Shots Ouch! Shibari Rope 10 m Brown to wyjątkowo miękka w dotyku, nylonowa lina, która jest atrybutem wszystkich miłośników erotycznych splotów.

Zaprojektowana została specjalnie z myślą o sztuce Shibari. Będzie idealna dla początkujących oraz tych bardziej zaawansowanych, którzy pragną powiększyć swoją kolekcję.

Ale nie musisz interesować się sztuką Shibari, by włączyć taką linę do repertuaru Waszych niegrzecznych praktyk. Lina Shots Ouch! będzie też idealna jako zamiennik klasycznych kajdanek czy szarf do wiązania.

Posłuży idealnie do skrępowania dłoni, stóp czy też obu tych części ciała na raz. Za jej pomocą możesz też przywiązać swojego niewolnika do łóżka, krzesła, drzwi…

A może lubicie zabawy w podduszanie? Z taką liną będzie to jeszcze bardziej ekscytujące! Tylko bądźcie ostrożni i pamiętajcie o swoim bezpieczeństwie!

Szczegóły produktu

Kolor
brązowy
Materiał
konopna
Rozmiar
10 m długości

Pełnoletność

Zamówienia mogą składać jedynie osoby fizyczne niedokonujące zakupu na cele działalności gospodarczej, które ukończyły 18 lat i nie są pod opieką prawną opiekuna.

Powiązane produkty

(4 inne produkty w tej samej kategorii)

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password