Informujemy, że nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies, tzw. ciasteczek. Jednocześnie Lula nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach.  Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności.

JADALNY PUDER DO CIAŁA SHUNGA SWEET SNOW

65,00 zł
Darmowa wysyłka 24 h

Zmień partnerkę/partnera w najsłodszy deser na świecie ze słodkim pudrem do ciała marki Shunga! 

Sweet Snow Body Powder to wyjątkowy proszek, który urozmaici grę wstępną i pomoże zbudować intymną atmosferę w sypialni. 

Słodki i seksowny talk do ciała jest jadalny i bezpieczny dla skóry. 

Proszek można nanieść na ciało specjalną miotełką z piór, dołączoną do zestawu.

JADALNY PUDER DO CIAŁA SHUNGA SWEET SNOW

65,00 zł
Darmowa wysyłka 24 h
Liczba :
Dostawa
Zwrot

Tylko 2 w magazynie!

W magazynie

OPIS

Sweet Snow Body Powder to jeden z najciekawszych sposobów na to, żeby zamienić grę wstępną w absolutnie sensualne, niezapomniane przeżycie.

Zamień partnera/partnerkę w słodki deser, używając talku do ciała Sweet Snow Body Powder kanadyjskiej marki Shunga, która w tworzeniu produktów do intymnego użytku inspiruje się estetyką i kulturą Dalekiego Wschodu.

Proszek wystarczy rozsypać na skórze i rozprowadzić na niej, używając do tego palców albo dołączonej do zestawu specjalnej miotełki z prawdziwych piór. Proszku można też użyć na prześcieradle albo w inny sposób, jaki tylko przyjdzie Wam do głowy.

Prosty, sprawdzony skład jadalnego produktu sprawia, że pokryte nim ciało można spokojnie całować i lizać.

Niepowtarzalne, eleganckie opakowanie Sweet Snow Body Powder czyni z niego idealny pomysł na prezent dla drugiej połówki albo koleżanki czy kolegi, którym chcemy wyrazić czułość.

Zaskocz partnerkę/partnera i potraktuj proszek do ciała marki Shunga jako pretekst do zbudowana ciepłej, zmysłowej, intymnej atmosfery za drzwiami sypialni. Produkt nie wysusza skóry, nie brudzi trwale, ewentualne pozostałości bez problemu usuniesz za pomocą wody.

CECHY

Opis

Skład
Modified Starch, Corn Starch, Baked Honey, Aspartame, Natural and/or Artificial flavors
Dodatkowe:
Puder o smaku malinowym

OPINIE

Ten produkt nie ma recenzji!

Pełnoletność
Zamówienia mogą składać jedynie osoby fizyczne niedokonujące zakupu na cele działalności gospodarczej, które ukończyły 18 lat i nie są pod opieką prawną opiekuna.

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: