Informujemy, że nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies, tzw. ciasteczek. Jednocześnie Lula nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach.  Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności.

Sprawdź nasze PROMOCJE | Darmowa przesyłka kurierem - zawsze! | Niespodzianka do zakupów 500+

Olejek konopny do masażu Shots Pharmaquests Cannabis Massage Oil

69,00 zł
Darmowa wysyłka 24 h

Shots Pharmaquests Cannabis Massage Oil: uzależnij się od erotycznego, zmysłowego i relaksującego masażu. Do oszałamiającego efektu potrzebujesz jedynie dłoni i odpowiedniego poślizgu.

Olejek do masażu Shots Pharmaquests Cannabis Massage Oil nie tylko ułatwi wykonanie masażu, ale też przy okazji zadba o skórę, poprawiając jej poziom nawilżenia i elastyczność. Wszystko dzięki leczniczemu olejkowi konopnemu.

Jak używać olejku do masażu? Nabierz jego odpowiednią ilość na dłonie i rozprowadź po ciele partnera/partnerki, dobierając siłę nacisku do jego/jej potrzeb.

Shots Pharmaquests Cannabis Massage Oil można stosować jako lubrykant, nie nadaje się jednak do stosowania z lateksowymi prezerwatywami.

Olejek konopny do masażu Shots Pharmaquests Cannabis Massage Oil

69,00 zł
Darmowa wysyłka 24 h
Liczba :
Dostawa
Zwrot

Tylko 1 w magazynie!

W magazynie

OPIS

Shots Pharmaquests Cannabis Massage Oil: olej konopny, pozyskiwany z nasion konopii siewnej to znany w kosmetyce środek uelastyczniający skórę, odżywiający ją i regulujący poziom jej nawilżenia

Działa zbawiennie również na włosy i paznokcie, zmniejsza blizny i rozstępy, działa przeciwzapalnie. Z jego dobroczynnych właściwości możesz korzystać do woli nie tylko podczas wieczornej pielęgnacji twarzy, ale też w trakcie relaksującego, zmysłowego masażu całego ciała.

Shots Pharmaquests Cannabis Massage Oil to olejek, który jednocześnie pomaga zmniejszać tarcie i pielęgnuje skórę, dzięki czemu po każdej sesji masażu wyglądasz i czujesz się jeszcze lepiej.

Olejku konopnego Shots możesz używać również jako lubrykantu, jednak pamiętaj, żeby nie łączyć go z prezerwatywami z lateksu. Wykorzystaj dobrze czas dla siebie!

Olejek przechowuj w zaciemnionym i chłodnym miejscu.

CECHY

Opis

Pojemność
100 ml

OPINIE

Ten produkt nie ma recenzji!

Pełnoletność
Zamówienia mogą składać jedynie osoby fizyczne niedokonujące zakupu na cele działalności gospodarczej, które ukończyły 18 lat i nie są pod opieką prawną opiekuna.

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: