Informujemy, że nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies, tzw. ciasteczek. Jednocześnie Lula nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach.  Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności.

nieaktywny_OLEJEK KONOPNY DO MASAŻU CANNABIS MASSAGE OIL SHOTS PHARMAQUESTS

69,00 zł
Dostawa w ciągu 5-7 dni

Uzależnij się od erotycznego, zmysłowego i relaksującego masażu. Do oszałamiającego efektu potrzebujesz jedynie dłoni i odpowiedniego poślizgu.

Olejek do masażu Shots Pharmaquests Cannabis Massage Oil nie tylko ułatwi wykonanie masażu, ale też przy okazji zadba o skórę, poprawiając jej poziom nawilżenia i elastyczność. Wszystko dzięki leczniczemu olejkowi konopnemu.

Jak używać olejku do masażu? Nabierz jego odpowiednią ilość na dłonie i rozprowadź po ciele partnera/partnerki, dobierając siłę nacisku do jego/jej potrzeb.

Shots Pharmaquests Cannabis Massage Oil można stosować jako lubrykant, nie nadaje się jednak do stosowania z lateksowymi prezerwatywami.

nieaktywny_OLEJEK KONOPNY DO MASAŻU CANNABIS MASSAGE OIL SHOTS PHARMAQUESTS

69,00 zł
Dostawa w ciągu 5-7 dni
Liczba :
Dostawa
Zwrot

Tylko 0 w magazynie!

Olej konopny, pozyskiwany z nasion konopii siewnej to znany w kosmetyce środek uelastyczniający skórę, odżywiający ją i regulujący poziom jej nawilżenia.

Działa zbawiennie również na włosy i paznokcie, zmniejsza blizny i rozstępy, działa przeciwzapalnie. Z jego dobroczynnych właściwości możesz korzystać do woli nie tylko podczas wieczornej pielęgnacji twarzy, ale też w trakcie relaksującego, zmysłowego masażu całego ciała.

Shots Pharmaquests Cannabis Massage Oil to olejek, który jednocześnie pomaga zmniejszać tarcie i pielęgnuje skórę, dzięki czemu po każdej sesji masażu wyglądasz i czujesz się jeszcze lepiej.

Olejku od Shots możesz używać również jako lubrykantu, jednak pamiętaj, żeby nie łączyć go z prezerwatywami z lateksu. Wykorzystaj dobrze czas dla siebie!

Olejek przechowuj w zaciemnionym i chłodnym miejscu.


Pełnoletność
Zamówienia mogą składać jedynie osoby fizyczne niedokonujące zakupu na cele działalności gospodarczej, które ukończyły 18 lat i nie są pod opieką prawną opiekuna.

Pharmaquests

Opis

Pojemność
0
Ten produkt nie ma recenzji!

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: