KNEBEL BDSM Z CZERWONĄ RÓŻĄ ROSE BALL GAF ZALO

269,00 zł
Darmowa wysyłka 24 h

Mowa jest srebrem, a milczenie złotem... Z kneblem Zalo Rose Ball Gag wejdziesz do gry w dominację i uległość z klasą i wdziękiem.

Knebel stanowi istotną część świata BDSM. Rezygnując z możliwości ekspresji werbalnej, możesz oddać się w całości instynktom oraz ekstatycznym doznaniom, a także okazać swojej Dominie czy Masterowi totalne zaufanie i podporządkowanie.

Ekskluzywny knebel z czerwoną różą Zalo Rose Ball Gag pozwoli Ci na przystąpienie do gry w dominację i uległość w najlepszym stylu i poczuciu całkowitego bezpieczeństwa.

Wykonany z najwyższej jakości, bezpiecznych dla ciała materiałów gag spełni oczekiwania osób początkujących, jak i bardziej zaawansowanych graczy. Jest to idealny gadżet erotyczny do odgrywania ról czy element gry wstępnej podczas waniliowego seksu.

Opis

"Ona milczy głośniej niż krzyczę" - Flary, Pro8l3m

Luksusowa włoska skóra, wysokiej jakości silikon klasy medycznej, dopracowana w każdym detalu konstrukcja knebla oraz nienaganny design sprawiają, że jest to akcesorium absolutnie unikatowe i pożądane przez kinkersów na całym świecie.

Gadżet erotyczny marki Zalo, dzięki zastosowaniu optymalnej wielkości silikonowej kuli z otworem umożliwiającym swobodne oddychanie, idealnie nadaje się dla osób zaczynających swoją przygodę w dominację i uległość. 

Rozkoszna dziurka spodoba się także bardziej zaawansowanym użytkownikom gadżetów erotycznych, umożliwia bowiem na droczenie się z uległym/ą, wsuwanie w unieruchomione usta palców czy narzędzi słodkich tortur.

Regulowany pasek umożliwia dopasowanie knebla do własnych potrzeb.

Szczegóły produktu

Kolor
Czarny/czerwony
Materiał
Luksusowa włoska skóra, silikonowy
Rozmiar
Średnica kulki: 4 cm, średnica oddychającego otworu: 2,2 cm, średnica kwiatu róży: 6,8 cm, długość paska na głowę: 53 cm, regulowany: 41 cm - 47,5 cm, szerokość paska na głowę: 1,3 cm

Pełnoletność

Zamówienia mogą składać jedynie osoby fizyczne niedokonujące zakupu na cele działalności gospodarczej, które ukończyły 18 lat i nie są pod opieką prawną opiekuna.

Masz czas na decyzję

Robiąc zakupy w butiku Luli masz 14 dni na zmianę decyzji od otrzymania swojego zamówienia (Lula dostarcza tylko produkty fabrycznie nowe). Pamiętaj jednak, że ze względu na ochronę zdrowia, zwrotowi podlegają wyłącznie produkty oryginalnie zapakowane i zapieczętowane. Jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu lub produkt nie miał fabrycznie plomby, w trosce o bezpieczeństwo klientów nie możemy przyjąć zwrotu produktu. Nie wyklucza to oczywiście prawa do reklamacji.

Powiązane produkty

(4 inne produkty w tej samej kategorii)

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password