Informujemy, że nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies, tzw. ciasteczek. Jednocześnie Lula nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach.  Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności.

Darmowa dostawa na terenie Polski | Ponad 100 przecenionych produktów | Prezent za zakupy 500+

NOŻYCZKI BEZPIECZEŃSTWA BONDAGE SAFETY SCISSORS OUCH!

241,00 zł
Darmowa wysyłka 24 h

Krępowanie, unieruchomienie, zniewolenie w bezpiecznych warunkach? Przecinające wszystko nożyczki bezpieczeństwa mogą uchronić Was przed kłopotami! 

Nożyczki wykonane są ze stali nierdzewnej i plastiku ABS. Mogą rozciąć wiele różnych materiałów: folii, metalu, plastiku, lateksu i wielu innych.

Mogą posłużyć do wyswobodzenia się ze sznurów czy taśm służących do krępowania ciała w erotycznej sztuce bondage czy kombinezonu.

Warto je mieć przy sobie – na wszelki wypadek Nożyczki posiadają tępo zakończoną końcówkę i atest firmy ochroniarskiej.

NOŻYCZKI BEZPIECZEŃSTWA BONDAGE SAFETY SCISSORS OUCH!

241,00 zł
Darmowa wysyłka 24 h
Liczba :
Dostawa
Zwrot

Tylko 1 w magazynie!

Bezpieczeństwo najpierw! czy to w przyjemności czy w biznesie!

Bondage jest erotyczną sztuką krępowania ciała za pomocą sznurów czy lin. Stosowanie tej techniki wymaga pamiętania i tym, co najważniejsze: bezpieczeństwie obydwu stron, które biorą udział w tej odważnej sesji. Spraw, żeby poczucie komfortu było waszą dewizą podczas stosowania słodkiej niewoli i na wszelki wypadek trzymaj w zasięgu ręki nożyczki do rozcinania wielu różnych materiałów od Ouch!

Nożyczki wyprodukowane są z trwałych materiałów: stali nierdzewnej i plastiku ABS. Posiadają tempo zakończoną końcówkę. Wygodny uchwyt oraz zaokrąglona końcówka pozwalają operować nożyczkami precyzyjnie, nie zadrapując uwalnianej z osoby.

Pomogą przeciąć folię, liny, zamki błyskawiczne, a nawet skórzane pasy. Jeśli zamierzasz urządzić we własnej sypialni sesję bondage, zaopatrz się w bezpieczne nożyczki od Ouch!


Pełnoletność
Zamówienia mogą składać jedynie osoby fizyczne niedokonujące zakupu na cele działalności gospodarczej, które ukończyły 18 lat i nie są pod opieką prawną opiekuna.

ouchscis

Opis

Materiał
Plastik ABS, stal nierdzewna
Rozmiar
Długość 177 mm
Ten produkt nie ma recenzji!

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: