LINA BONDAGE SHIBARI OUCH JAPANESE MINI ROPE 1.5M

59,75 zł
Darmowa wysyłka 24 h
Kolor

Ouch! Sięgnij po linę do krępowania i sprawdź nowy sposób na grę wstępną albo ćwicz się w japońskiej sztuce kinbaku.

Lina do bondage Ouch! wykonana jest z miękkiego nylonu. Odpowiednie użytkowanie zminimalizuje ryzyko pojawiania się podrażnień czy innych uszkodzeń ciała. 

Lina ma aż 1,5 m. Jest wystarczająco długa, żeby zmysłowo skrępować nią ciało partnera lub partnerki.

Kinbaku to japońska technika seksualna polegająca na artystycznym krępowaniu ciała. Wymaga określenia reguł gry – po to, żeby obie strony czuły się bezpiecznie i komfortowo.

Opis

Masz ochotę sprawdzić się w roli osoby uległej? A może to Ty marzysz o tym, żeby skrępować ciało swojego partnera/partnerki? Wykorzystaj do tego sprawdzone gadżety, takie jak lina do japońskiej sztuki kinbaku Ouch!

Jest mięciutka, wykonana z nylonu. Odpowiednio stosowana nie spowoduje uszkodzeń ciała czy podrażnień. Lina ma aż 1,5 m długości, umożliwia więc stworzenie wielu artystycznych pętelek i więzów. Wykorzystaj ją do zaawansowanych zabaw BDSM lub do podniecającej gry wstępnej.

Pamiętaj, że krępowanie ciała, podobnie jak pozostałe techniki spod znaku dominacji i uległości, wymagają określenia reguł gry, zanim traficie do sypialni. Dzięki temu obie strony będą czuły się komfortowo i bezpiecznie.

Szczegóły produktu

Materiał
nyon
Rozmiar
1.5 m

Specyficzne kody

ean13
8714273795601

Pełnoletność

Zamówienia mogą składać jedynie osoby fizyczne niedokonujące zakupu na cele działalności gospodarczej, które ukończyły 18 lat i nie są pod opieką prawną opiekuna.

Masz czas na decyzję

Robiąc zakupy w butiku Luli masz 14 dni na zmianę decyzji od otrzymania swojego zamówienia (Lula dostarcza tylko produkty fabrycznie nowe). Pamiętaj jednak, że ze względu na ochronę zdrowia, zwrotowi podlegają wyłącznie produkty oryginalnie zapakowane i zapieczętowane. Jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu lub produkt nie miał fabrycznie plomby, w trosce o bezpieczeństwo klientów nie możemy przyjąć zwrotu produktu. Nie wyklucza to oczywiście prawa do reklamacji.

Powiązane produkty

(4 inne produkty w tej samej kategorii)

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password