Informujemy, że nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies, tzw. ciasteczek. Jednocześnie Lula nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach.  Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności.

KAJDANKI GRAFFITI LOVE STREET FASHION SHOTS OUCH!
  • KAJDANKI GRAFFITI LOVE STREET FASHION SHOTS OUCH!
  • KAJDANKI GRAFFITI LOVE STREET FASHION SHOTS OUCH!
  • KAJDANKI GRAFFITI LOVE STREET FASHION SHOTS OUCH!
  • KAJDANKI GRAFFITI LOVE STREET FASHION SHOTS OUCH!

KAJDANKI GRAFFITI LOVE STREET FASHION SHOTS OUCH!

Ouch!

Street art, moda, BDSM - wszystkie te zjawiska łączą stylowe kajdanki na nadgarstki ze skóry zdobionej intrygującym printem, który przypomina wzór ze szkicownika romantycznego grafficiarza.

Kajdanki Graffiti Love Street Fashion pokazują, że inspirowany sztuką uliczną print i klimaty BDSM są sobie bliższe, niż można by przypuszczać!

Solidnie wykonane kajdanki o szerokości 2 cm i długości maksymalnej 26 cm są regulowane za pomocą wygodnych rzepów, dzięki czemu bez trudu można je dopasować do obwodu nadgarstków.

Kajdanki Shots Ouch! to idealny dodatek dla estetów, którzy w łóżku lubią eklektycznie mieszanki stylów i są niewolnikami trendów. 

KAJDANKI GRAFFITI LOVE STREET FASHION SHOTS OUCH!

Liczba :
Dostawa
Zwrot
Zadaj pytanie

Tylko 2 w magazynie!

OPIS

Czy akcesoria BDSM muszą być czarne? Co prawda erotyka spod znaku dominacji i uległości ma swoje tradycje i upodobania, ale przecież w sztuce zasady są od tego, żeby je łamać!

A kajdanki na ręce Love Street Fashion Graffiti, dobrze znanej miłośnikom BDSM marki Shots Ouch! to takie małe dzieło sztuki użytkowej.

Zadrukowane we wzory inspirowane uliczną sztuką Graffiti i światem mody kajdanki, stanowią modny dodatek, ale styl to nie ich największa zaleta. Przede wszystkim są szalenie funkcjonalne i niegrzeczne!

Mają 26 cm długości oraz 2 cm szerokości. Wykonane są z wysokiej jakości klejonej skóry, która jest gwarantem ponadprzeciętnej wytrzymałości. Skórzane kajdanki regulowane są za pomocą rzepów, dzięki czemu bez trudu można je dopasować do obwodu nadgarstków tak, żeby przylegały wystarczająco ciasno, a przy tym bezpiecznie.

Kajdanki Shots Ouch! łączone są za pomocą uchwytu d-ring i łańcuszka z karabińczykami. Na co dzień możesz je nosić na jednym czy dwóch nadgarstkach jako stylowe bransoletki, które idealnie uzupełnią zgodny z trendami outfit, nie tylko ten utrzymany w streetwearowym klimacie.

Ten gadżet to wcielenie romantyzmu z pieprzykiem. Dla urozmaicenia zabawy możesz sięgnąć po pozostałe akcesoria z kolekcji Love Street Art marki Shots Ouch! Idealnie sprawdzi się na przykład packa z grafficiarskim nadrukiem.

W przypadku zabaw z motywem BDSM w roli głównej, zachęcamy do zachowania wszelkich zasad bezpieczeństwa i przestrzegania wspólnie ustalonych wcześniej ram i zasad. Jeśli sprawicie, że obie strony będą czuły się pewnie, erotyka stanie się dla Was wyłącznie źródłem niczym nieskrępowanej radości i przyjemności.

Gadżet polecany osobom początkującym.

CECHY

Opis

Kolor
Czarno-białe
Materiał
Skóra/ABS
Rozmiar
Regulowane, średnica nadgarstka ok. 8,3 cm, szerokość: 2 cm

OPINIE

Ten produkt nie ma recenzji!

Pełnoletność
Zamówienia mogą składać jedynie osoby fizyczne niedokonujące zakupu na cele działalności gospodarczej, które ukończyły 18 lat i nie są pod opieką prawną opiekuna.

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: