Informujemy, że nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies, tzw. ciasteczek. Jednocześnie Lula nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach.  Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności.

KAJDANKI Z DRĄŻKIEM LOVE STREET FASHION GRAFFITI SHOTS OUCH!
  • KAJDANKI Z DRĄŻKIEM LOVE STREET FASHION GRAFFITI SHOTS OUCH!
  • KAJDANKI Z DRĄŻKIEM LOVE STREET FASHION GRAFFITI SHOTS OUCH!
  • KAJDANKI Z DRĄŻKIEM LOVE STREET FASHION GRAFFITI SHOTS OUCH!

KAJDANKI Z DRĄŻKIEM LOVE STREET FASHION GRAFFITI SHOTS OUCH!

Ouch!
117,00 zł
Darmowa wysyłka 24 h

Street art, moda, BDSM - wszystkie te zjawiska łączą stylowe kajdanki na nadgarstki ze skóry zdobionej intrygującym printem, który przypomina wzór ze szkicownika romantycznego grafficiarza.

Ten model ma rączkę, która pomoże Ci jeszcze skuteczniej zapanować nad ciałem poddanego Ci kochanka/kochanki. Kajdanki Shots Ouch! Grafitti to idealny dodatek dla każdego estety, który w łóżku lubi eklektycznie mieszanki trendów.

Kajdanki mają długość maksymalną 33,5 cm i są regulowane za pomocą 6 dziurek, dzięki czemu bez trudu można je dopasować do obwodu nadgarstków. Dodatkowo łączy je pasek o długości 33 cm z rączką z tworzywa sztucznego.

Okazuje się, że inspirowany sztuką uliczną print i klimaty BDSM są sobie bliższe, niż myślisz!

KAJDANKI Z DRĄŻKIEM LOVE STREET FASHION GRAFFITI SHOTS OUCH!

117,00 zł
Darmowa wysyłka 24 h
Liczba :
Dostawa
Zwrot
Zadaj pytanie

Tylko 1 w magazynie!

W magazynie

OPIS

Czy akcesoria BDSM muszą być mroczne? Co prawda erotyka spod znaku dominacji i uległości to nie zabawa dla dzieci, ale przecież nikt nie powiedział, że gadżety z przymrużeniem oka albo te, które stanowią wyraz radości życia nie będą odpowiednie.

Przykładem mogą być kajdanki na ręce dobrze znanej miłośnikom fetyszy marki Shots Ouch! Zadrukowane we wzory inspirowane street artem i światem mody, stanowią modny dodatek. Ale styl to tylko jedna z ich cech.

Przede wszystkim są szalenie funkcjonalne! Mają odpowiednią długość, żeby uwięzić swojego poddanego lub poddaną w różnych pozycjach, a co więcej kajdanki Grafitti są regulowane za pomocą klamry z 6 dziurkami, dzięki czemu bez trudu można je dopasować do obwodu nadgarstków tak, żeby przylegały wystarczająco ciasno.

Wykonane są z wysokiej jakości klejonej skóry, którą cechuje ponadprzeciętna wytrzymałość, a w środku wyściełane są miękkim materiałem.

Kajdanki Shots Ouch! łączone są za pomocą paska o długości 33 cm z plastikową rączką, która pomoże Ci jeszcze skuteczniej przejąć kontrolę nad poddanym Ci kochankiem czy kochanką.

Dla urozmaicenia zabawy możesz sięgnąć po pozostałe akcesoria z kolekcji Love Street Art marki Shots Ouch! Idealnie sprawdzi się na przykład packa z grafficiarskim nadrukiem.

W przypadku zabaw z motywem BDSM w roli głównej, zachęcamy do zachowania wszelkich zasad bezpieczeństwa i przestrzegania wspólnie ustalonych wcześniej ram i granic. Ustalcie hasło bezpieczeństwa, być może tym razem będzie to street art?

Jeśli sprawicie, że obie strony będą czuły się pewnie, erotyka stanie się dla Was wyłącznie źródłem niczym nieskrępowanej radości i przyjemności.

CECHY

Opis

Kolor
Czarno-białę
Materiał
Skóra
Rozmiar
33.5 cm x 10 cm x 5.5 cm

OPINIE

Ten produkt nie ma recenzji!

Pełnoletność
Zamówienia mogą składać jedynie osoby fizyczne niedokonujące zakupu na cele działalności gospodarczej, które ukończyły 18 lat i nie są pod opieką prawną opiekuna.

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: