Informujemy, że nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies, tzw. ciasteczek. Jednocześnie Lula nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach.  Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności.

SKÓRZANY FLOGGER DARK SPANKING "DOUBLE BLACK" LEATHER SEDUCTION

310,00 zł
Dostawa w ciągu 5-7 dni

Klęczysz mocno wypięta/y przed swoim Masterem/Dominą. Grzecznie czekasz na wymierzenie zasłużonej kary. Cała/y drżysz z podniecenia i napięcia.

Oczy masz zasłonięte, usta zakneblowane. Nagle czujesz dotyk na swoich pośladkach...

To na pewno nie dotyk dłoni. To delikatne muskanie materiału, którego nie umiesz określić. Uczucie jest niesamowicie przyjemne. Czujesz jak na skórze Twoich pośladków pojawia się gęsia skórka. Nagle głęboką ciszę przeszywa ostry, świszczący dźwięk, a Twoje pośladki zaczynają palić.

To ból, przyjemny ból, który tak bardzo Cię podnieca. Już wiesz, że dzisiejszego wieczoru główną rolę będzie grał skórzany flogger.

SKÓRZANY FLOGGER DARK SPANKING "DOUBLE BLACK" LEATHER SEDUCTION

310,00 zł
Dostawa w ciągu 5-7 dni
Liczba :
Dostawa
Zwrot

Tylko 0 w magazynie!

Flogger, czyli inaczej pejcz, to jedno z bardziej klasycznych narzędzi do wymierzania przyjemnych cielesnych kar. To idealny atrybut każdej osoby dominującej i ogromna podnieta dla strony uległej, która lubi spanking i czerpie przyjemność z doznawania bólu.

Razem z marką Leather Seduction pragniemy zaoferować Ci flogger wyjątkowy, który idealnie uzupełni Wasza fetyszową kolekcję. Wykonany własnoręcznie w pracowni marki Dark Spanking, która biczowanie ma we krwi i wie czego Ci potrzeba, by wznieść się na wyżyny gorzkiej cielesnej rozkoszy. Ten masywny flogger będzie idealnie leżał w dłoni, pozwalając Ci na oddanie takiego zamachu, na jaki masz aktualnie ochotę.

Jego rękojeść, o długości 19 cm i szerokości 2,5 cm, wykonana jest z chromowanej stali, natomiast rzemienie powstały z naturalnej skóry barwionej na czarny, głęboki kolor. Wszystko po to, być jeszcze bardziej mógł/mogła wczuć się w swoją dominującą rolę i poczuć smak prawdziwej władzy.  

Rzemienie floggera są bardzo przyjemne w dotyku. Idealnie sprawdzą się do bardziej delikatnych pieszczot pośladków czy pleców, gdzie tylko muskasz je samymi końcówkami rzemyków, dając w ten sposób chwilę wytchnienia swojemu niewolnikowi/swojej niewolnicy od kolejnych mocnych uderzeń.

Uzupełniaj swoją kolekcję bdsm-owych akcesoriów o inne dodatki z kolekcji Double Black. Jest ona bogata we wszystko o czym marzysz razem ze swoją uległą/swoim uległym. Łącz i miksuj także z innymi kolekcjami Leather Seduction czy też innych bdsm-owych marek dostępnych w sklepie Luli. Nie ograniczaj się. Wszystko jest na wyciągnięcie ręki.


Pełnoletność
Zamówienia mogą składać jedynie osoby fizyczne niedokonujące zakupu na cele działalności gospodarczej, które ukończyły 18 lat i nie są pod opieką prawną opiekuna.

Opis

Materiał
rzemienie z naturalnej skóry, rękojeść z chromowanej stali
Rozmiar
długość 19,5 cm, szerokość 2,5 cm
Ten produkt nie ma recenzji!

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: