Darmowa przesyłka kurierem | 2 tygodnie promocji Gvibe | Prezent do zakupów 500+

ZESTAW FETYSZOWYCH GADŻETÓW FETISH FANTASY LIMITED EDITION NIPPLE CLAMPS BUTT PLUG

145,00 zł

Moda i fetysz idą w parze. Realizuj swoje kinky fantazje w najlepszym stylu. Przed Tobą kinkerski must have z limitowanej edycji The Fetish Fantasy!

Zestaw z kolekcji The Fetish Fantasy Limited Edition składa się z pary zacisków na sutki oraz korka analnego ze stali nierdzewnej z super kinky ogonkiem. 

Cały komplet zdobiony jest prawdziwymi, puszystymi piórami strusimi, które wzmacniają sensualne doznania. 

Siła nacisku na sutki regulowana jest za pomocą śruby, a metalowe końcówki klamerek pokryte są nakładką ochronną.

ZESTAW FETYSZOWYCH GADŻETÓW FETISH FANTASY LIMITED EDITION NIPPLE CLAMPS BUTT PLUG

145,00 zł
Liczba :
Dostawa
Zwrot

Tylko 0 w magazynie!

Stylowy zestaw z kolekcji The Fetish Fantasy Limited Edition jest dokładnie tym, co zapowiada jego nazwa: metodą realizacji najbardziej pikantnych fantazji.

To właściwie gotowy sposób na orgazm, który dostajesz w komplecie i z gwarancją zadowolenia. Składa się z pary zacisków na sutki w formie klamerek i metalowy korek analny, zaprojektowany tak, żeby pasować jak ulał do Twojej pupci.

Klamerki wykonane są z metalu, wykończonego gładkim, zabezpieczającym sutki przed zranieniem tworzywem sztucznym. Posiadają regulowaną za pomocą specjalnej śruby siłę nacisku. Zdobione prawdziwymi piórkami, są kuszącym, uwodzicielskim dodatkiem w stylu buduarowym.

Korek analny posiada wąską końcówkę w formie stożka, ułatwiającą aplikację. Zakończony jest szeroką, zapewniającą bezpieczeństwo bazą, wykończoną pierzastym puszkiem.

Nieporowata stal nierdzewna to materiał, który w przypadku tego niepozornego gadżetu świetnie spełnia swoją rolę: nie przejmuje zapachów, jest higieniczny, łatwy w czyszczeniu, posiada właściwości hipoalergiczne. Dzięki niemu można też przenosić zabawę w łóżku na zupełnie inny poziom wtajemniczenia, na przykład podgrzewając lub chłodząc metalowy korek za pomocą wody o różnej temperaturze.

Wyobraź sobie nagie ciało, ozdobione króliczym ogonkiem, którym można w ekstazie pomerdać i piórkami dekorującymi nagi biust. Jeśli myśl o takich ozdobach nie sprawia, że robi Ci się cieplej, naprawdę nie wiemy, co myśleć.


Pełnoletność
Zamówienia mogą składać jedynie osoby fizyczne niedokonujące zakupu na cele działalności gospodarczej, które ukończyły 18 lat i nie są pod opieką prawną opiekuna.

Ten produkt nie ma recenzji!

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: