ZESTAW GADŻETÓW DO PIESZCZOT ANALNYCH FUSION XCHANGE ROCKS OFF

699,00 zł
Darmowa wysyłka 24 h

Fuzion Xchange to innowacyjna zabawka do dzielenia się przyjemnością i osiągania jeszcze bardziej satysfakcjonujących orgazmów.

Wibrująca baza oferuje trzy różne rodzaje wibracji i siedem trybów pulsowania. Naładowana za pomocą kabla USB, zawsze staje na wysokości zadania, pracując intensywnie, cicho i dyskretnie.

Dwie montowane na bazę końcówki zamieniają Fuzion Xchange w różne urządzenia. Dzięki Curve Fuzion Xchange staje się masażerem prostaty, dzięki Oval Fuzion Xchange – podwójnym masażerem dla niej i dla niego.

Zabawka od Rocks-off jest prosta w obsłudze, odporna na zachlapania. Łatwo utrzymać ją w czystości.

Opis

Kolejna innowacja od marki Rocks-off, którą wypada przetestować w domu – samemu lub we dwójkę. Teraz przyjemnością można się dzielić, dzięki wymiennym końcówkom nowoczesnego wibratora.

Baza Fuzion Xchange ładowana jest za pomocą ładowarki USB. Posiada dyskretny i mocny silnik, oferuje trzy różne rodzaje wibracji i siedem trybów pulsowania.

Zamontuj na niej w sekundę wybraną nasadkę – Curve lub Oval - i daj się ponieść wyobraźni. Zabawka jest odporna na zachlapanie.

CURVE to nowa generacja akcesoriów do męskiej przyjemności. Zamień swoje urządzenie Fuzion Xchange w nowoczesny masażer prostaty o kształcie, nad którym latami pracowali inżynierowie marki Rocks-off. Przyjemność możesz kontrolować, wybierając jeden z trzech rodzajów wibracji i siedem trybów pulsacji. Nasadkę można łatwo zdjąć i wyczyścić.

OVAL to końcówka, która zmienia Fuzion Xchange od Rocks-off w uwodzicielski podwójny masażer, tak samo dobry dla niej, jak i dla niego. Przenieś się na szczyt dzięki trzem różnym rodzajom wibracji i siedmiu trybom pulsacji.

Opływowy kształt to wypadkowa badań ekspertów współpracujących z marką Rocks-off. Po to, żeby jeszcze skuteczniej i bez wysiłku fundować sobie orgazmy, zarówno w domu, jak i poza nim.

Szczegóły produktu

10 rodzajów wibracji, 10 rodzajów wibracji, 10 rodzajów wibracji, 10 rodzajów wibracji, 10 rodzajów wibracji, 10 rodzajów wibracji, 10 rodzajów wibracji, 10 rodzajów wibracji, 10 rodzajów wibracji, 10 rodzajów wibracji, 10 rodzajów wibracji, 10 rodzajów wibracji, 10 rodzajów wibracji, 10 rodzajów wibracji, 10 rodzajów wibracji, 10 rodzajów wibracji
Materiał
Silikon medyczny
Ładowanie
Kabel USB
Wibracje
10 rodzajów wibracji
Gwarancja producenta
1 rok

Pełnoletność

Zamówienia mogą składać jedynie osoby fizyczne niedokonujące zakupu na cele działalności gospodarczej, które ukończyły 18 lat i nie są pod opieką prawną opiekuna.

Masz czas na decyzję

Robiąc zakupy w butiku Luli masz 14 dni na zmianę decyzji od otrzymania swojego zamówienia (Lula dostarcza tylko produkty fabrycznie nowe). Pamiętaj jednak, że ze względu na ochronę zdrowia, zwrotowi podlegają wyłącznie produkty oryginalnie zapakowane i zapieczętowane. Jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu lub produkt nie miał fabrycznie plomby, w trosce o bezpieczeństwo klientów nie możemy przyjąć zwrotu produktu. Nie wyklucza to oczywiście prawa do reklamacji.

Powiązane produkty

(4 inne produkty w tej samej kategorii)

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password