Informujemy, że nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies, tzw. ciasteczek. Jednocześnie Lula nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach.  Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności.

Różdżka Yoni Wand La Gemmes Różowy Kwarc
  • Różdżka Yoni Wand La Gemmes Różowy Kwarc
  • Różdżka Yoni Wand La Gemmes Różowy Kwarc
  • Różdżka Yoni Wand La Gemmes Różowy Kwarc
  • Różdżka Yoni Wand La Gemmes Różowy Kwarc
  • Różdżka Yoni Wand La Gemmes Różowy Kwarc

Różdżka Yoni Wand La Gemmes Różowy Kwarc

La Gemmes
469,00 zł
Darmowa wysyłka 24 h

Obudź wewnętrzną Boginię, sięgając do źródeł swojej kobiecej mocy.

Yoni to hinduskie określenie żeńskich narządów płciowych, które na poziomie religijno-duchowym utożsamiane jest także ze źródłem życia oraz wszechświata. 

Kryształowa różdżka YONI WAND zaprasza Cię do czerpania większej przyjemności i radości w każdym obszarze życia, poprzez rozbudzenie i celebrację seksualności oraz intymności. 

Masaż wyjątkową różdżką pozwala na rozładowanie napięcia oraz korzystanie z rozkosznej energii różowego kwarcu.

Różdżka Yoni Wand La Gemmes Różowy Kwarc

469,00 zł
Darmowa wysyłka 24 h
Liczba :
Dostawa
Zwrot
Zadaj pytanie

Tylko 1 w magazynie!

W magazynie

OPIS

Połącz się z własną kobiecą energią, doświadcz intensywnych orgazmów i odkryj swoją seksualność w całkowicie naturalny sposób dzięki różdżce La Gemmes.

Masturbacja to sposób na zbudowanie cudownej relacji z samą sobą. Poznawanie swojego ciała, dostarczanie mu przyjemności i rozkoszy to duży krok w kierunku akceptacji, zrozumienia, pokochania i wzmocnienia.

Różdżki Yoni używaj do masażu całego ciała, doświadczając uzdrawiającej i kojącej mocy kamienia. Niezwykle gładka powierzchnia tego narzędzia rozkoszy, subtelnie będzie muskać Twoją skórę, odprężając mięśnie i uspokajając umysł. 

Wewnętrzny masaż za pomocą Yoni Wand to doświadczenie nieporównywalne z żadnym innym. Różdżka rozpieści Twoją łechtaczkę, wargi sromowe oraz wnętrze Twojej pochwy, rozładowując napięcie oraz pozytywnie wpływając na kondycję mięśni. 

Na różdżkę możesz nałożyć niewielką ilość lubrykantu, aby zintensyfikować moment wkładania. Rodzaj środka nawilżającego wybierz w zgodzie ze swoimi upodobaniami. Kwarc doskonale współpracuje z lubrykantami na bazie wody, silikonu czy naturalnych olejków.

Różowa różdżka miłości różni się średnicą po obu stronach. Za każdym razem masz więc wybór: delikatna cienka strona, stymulująca punkt G lub szersza, grubsza, dająca niesamowitą rozkosz, kiedy pieści wejście do pochwy.

Kamienie szlachetne są znane ze swoich leczniczych właściwości energetycznych, a każdy kamień ma swoją własną energię, która zapewnia większy kontakt z samym sobą. Różdżka La Gemmes jest w 100% naturalna i wolna od szkodliwych chemikaliów, silikonów i BPA.

Każda różdżka jest sprezentowana przez matkę ziemię, a następnie ręcznie ukształtowana przez doświadczonych rzemieślników, Każdy kamień ma niepowtarzalny kształt, rozmiar i kolor, dlatego różdżki mogą subtelnie się między sobą różnić, jednak w naszym przekonaniu, właśnie te małe różnice, „niedoskonałości” sprawiają, że kamienie są po prostu idealne.

Zachowaj ostrożność podczas przechowywania kryształu. Kieruj się intuicją, a ona podpowie Ci, jaki kamień idealnie zgra się z Twoim polem energetycznym oraz ciałem.

CECHY

Opis

Kolor
Różowy/transparentny
Materiał
100% różowy kwarc
Rozmiar
17 x 4 x 2 cm
Dodatkowe:
Ręcznie robione

OPINIE

Ten produkt nie ma recenzji!

Pełnoletność
Zamówienia mogą składać jedynie osoby fizyczne niedokonujące zakupu na cele działalności gospodarczej, które ukończyły 18 lat i nie są pod opieką prawną opiekuna.

Może spodoba Ci się również

Mogą Ci się spodobać:

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: